Kindle

Artykuły - Kindle (16)

 • Test Amazon Kindle 8 - jak prawdziwa książka

  Test Amazon Kindle 8 - jak prawdziwa książka

  Testujemy najnowszy e-czytnik Amazon, należący do grona najtańszych urządzeń potentata elektronicznych książek model Kindle 8. Czy gwarantuje on dobrą lekturę?
 • Test Kindle Oasis - jeden czytnik, by wszystkimi rządzić

  Test Kindle Oasis - jeden czytnik, by wszystkimi rządzić

  Zamiast kilogramów książek - jeden czytnik, który zmieści się w kieszeni. Testujemy Kindle Oasis - najnowszy i najlżejszy czytnik w historii firmy Amazon.
 • Kindle Oasis - najlżejszy czytnik Kindle w historii

  Kindle Oasis - najlżejszy czytnik Kindle w historii

  Kindle wprowadza na rynek czytnik o nazwie Oasis. Jak twierdzi producent, został on zaprojektowany tak, by nie czuć jego wagi - niesłychanie smukły, z ergonomicznym uchwytem, który przenosi środek ciężkości na dłoń.
 • Amazon wraz z HTC pracuje nad smartfonem

  Amazon wraz z HTC pracuje nad smartfonem

  Już w ubiegłym roku pojawiały się pierwsze pogłoski na temat smartfonu tworzonego przez Amazon. Według najnowszych doniesień, amerykański gigant pracuje nad trzema modelami smartfonów, z czego co najmniej jeden tworzony jest w kooperacji z HTC.
 • Amazon szykuje smartfona z nietypowym ekranem 3D?

  Amazon szykuje smartfona z nietypowym ekranem 3D?

  Pierwsze przecieki na temat smartfona Amazonu z ekranem 3D pojawiły się w maju. Wtedy wydawało się, że telefon będzie wykorzystywał dobrze znaną technologię z modeli LG Swift 3D czy HTC Evo 3D. Ostatnie przecieki sugerują jednak, że trójwymiarowość będzie się opierać na bardziej niekonwencjonalnym rozwiązaniu.
 • PocketBook Touch LUX - do czytania w dzień i w nocy

  PocketBook Touch LUX - do czytania w dzień i w nocy

  Human Media, autoryzowany dystrybutor czytników PocketBook, wprowadza do sprzedaży model PocketBook Touch LUX, będący udoskonalonym następcą modelu Touch. Czytnik wyróżnia przede wszystkim nowy ekran 6" e-Ink Pearl HD o wysokiej rozdzielczości 1024x758 z wbudowanym regulowanym podświetleniem pozwalającym na komfortowe czytanie książek przy słabym świetle, a także w zupełnej ciemności.
 • Kindle Fire HD w Polsce w ofercie Vobis

  Kindle Fire HD w Polsce w ofercie Vobis

  Tablet stworzony przez amerykańskiego giganta e-commerce, firmę Amazon, Kindle Fire HD, trafił oficjalnie do sprzedaży w Polsce za sprawą firmy Vobis Digital.
 • Amazon pokazał aż trzy nowe tablety

  Amazon pokazał aż trzy nowe tablety

  Amazon nie zawiódł oczekiwań i przeprowadził wczoraj prezentacją garści nowych urządzeń ze swojej coraz bogatszej stajni. Poza czytnikiem Kindle Paperwhite z podświetlanym ekranem i ulepszonym Kindle, amerykańska firma ujawniła odświeżoną wersję tabletu Kindle Fire i zupełnie nowy - 7 i 9-calowy tablet Kindle Fire HD.
 • Wydawcy eBooków śledzą czytelników bez ich wiedzy

  Wydawcy eBooków śledzą czytelników bez ich wiedzy

  Coraz więcej osób korzysta z czytników e-booków, takich jak Kindle firmy Amazon i Nook od Barnes and Noble, kupuje książki w wersjach elektronicznych lub korzysta z rozwiązań software'owych, takich jak czytnik Google. Użytkownicy wrażliwi na kwestie prywatności powinni jednak rozważyć powrót do książek w wersji papierowej. W przeciwnym razie, nasz e-czytnik może stać się ekranem z "Roku 1984" George'a Orwell'a.