Kimi Räikkönen

Artykuły - Kimi Räikkönen (17)

 • Formuła 1. Kimi Räikkönen za zaostrzeniem kar za niebezpieczną jazdę

  Formuła 1. Kimi Räikkönen za zaostrzeniem kar za niebezpieczną jazdę

  Kierowca teamu Ferrari Fin Kimi Räikkönen uważa, że zaostrzenie w Formule 1 kar nakładanych przez stewardów powinno w znacznym stopniu wyeliminować "głupotę" niektórych zawodników stwarzających poważne zagrożenie bezpieczeństwa.
 • F1. 50. urodziny Miki Häkkinena. Humorystyczny prezent McLarena

  F1. 50. urodziny Miki Häkkinena. Humorystyczny prezent McLarena

  Dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Fin Mika Häkkinen skończył w piątek 50 lat. W prezencie otrzymał od swojego byłego zespołu zabawną animację wideo. Wywołała ona komentarze m.in. Kimiego Räikkönena, który zajął w 2002 roku jego miejsce w McLarenie.
 • Nie jesteśmy masochistami, Fernando wiedział, że Felipe odchodzi

  Nie jesteśmy masochistami, Fernando wiedział, że Felipe odchodzi

  Kierowca zespołu Formuły 1 Hiszpan Fernando Alonso jest przekonany, że nowy zawodnik w jego zespole od 2014 roku Fin Kimi Raikkonen początkowo wcale nie będzie szybszy od odchodzącego z ekipy Brazylijczyka Felipe Massy.
 • Raikkonen wraca do Ferrari!

  Raikkonen wraca do Ferrari!

  Kimi Raikkonen wróci w przyszłym sezonie do teamu Ferrari, z którym zdobył w 2007 roku mistrzostwo świata kierowców Formuły 1.
 • Miał zarabiać 22 mln dolarów...

  Miał zarabiać 22 mln dolarów...

  W wywiadzie udzielonym dziennikowi "Turun-Sanomat" ukazującym się w Helsinkach, menedżer kierowcy Formuły 1 Kimiego Raikkonena z teamu Lotus-Renault Steve Robertson oświadczył, że Fin w nowym sezonie na pewno nie przejdzie do ekipy Red Bull.
 • Mistrz się denerwuje. "Dajcie mi spokój. Wiem, co robię"

  Mistrz się denerwuje. "Dajcie mi spokój. Wiem, co robię"

  ​500 koszulek z napisem "Dajcie mi spokój. Wiem, co robię" przesłał do siedziby teamu Lotus-Renault Kimi Raikkonen.
 • Bez Roberta Kubicy, ale mają szansę na tytuł!

  Bez Roberta Kubicy, ale mają szansę na tytuł!

  ​Po znakomitym występie na Węgrzech były zespół Roberta Kubicy, Lotus, jest wymieniany w gronie teamów, których kierowcy mogą sięgnąć po mistrzowskie tytuły. Czy są ku temu podstawy?
 • Kimi Raikkonen wyśmiał system DRS

  Kimi Raikkonen wyśmiał system DRS

  Mistrz świata z 2007 roku, Kimi Raikkonen (Lotus) kpi z systemu ruchomego tylnego skrzydła (DRS). "Iceman" wyznał, że wyprzedzanie z pomocą otwartej tylnej lotki jest dziecinie proste.
 • Kimi Raikkonen wrócił na tor Formuły 1

  Kimi Raikkonen wrócił na tor Formuły 1

  Mistrz świata z 2007 roku Kimi Raikkonen, po dwuletniej przerwie wrócił na tor Formuły 1. Fin bierze udział w prywatnych testach zorganizowanych przez team Lotus na torze Ricardo Tormo w Walencji.
 • Kimi Raikkonen: Nie wiem czy jestem lepszym kierowcą niż w 2009 roku.

  Kimi Raikkonen: Nie wiem czy jestem lepszym kierowcą niż w 2009 roku.

  Nie interesował się szczegółowo osiągnięciami zespołów startujących w minionym sezonie w F1. Obejrzał kilka wyścigów... i 20 ostatnich okrążeń sezonu w wykonaniu Lotus - Renault. Pomimo tego zdecydował się podpisać kontrakt ze stajnią z Enstone. Powrót Kimiego Raikkonena stał się faktem.

Filmy - Kimi Räikkönen (2)

 • F1. Kimi Räikkönen: Chcemy być w pierwszej dziesiątce. Wideo

  - Mam nadzieję, że to będzie ekscytujący rok w którym dostarczymy wiele radości naszym sponsorom - powiedział na konferencji prasowej podczas prezentacji zespołu Alfa Romeo Racing Orlen Fin Kimi Räikkönen.
 • Formuła 1: Vettel i Raikkonen na gali FIA. Wideo

  Kierowcy Ferrari - Sebastian Vettel i Kimi Raikkonen - odebrali nagrody za - odpowiednio - drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Formuły 1. Zobaczcie, co do powiedzenia na temat gali w Sankt Petersburgu mieli obaj kierowcy.