Kim Kardashian

Artykuły - Kim Kardashian (101)

 • Miliarderka Kim Kardashian koncentruje się na ukończeniu studiów prawniczych

  Miliarderka Kim Kardashian koncentruje się na ukończeniu studiów prawniczych

  Celebrytka, która niedawno dołączyła do grona miliarderów (wg magazynu Forbes) nie zamierza inicjować żadnego nowego projektu biznesowego. Jej priorytetem jest ukończenie studiów prawniczych. I nie sposób uważać tej decyzji za nierozsądną, zważywszy, że przed nią wizja krwawego rozwodu z raperem Kanye Westem. Dodajmy też uznanym za miliardera, ale w kwietniu 2020 roku.
 • ​Kim Kardashian już jest miliarderką

  ​Kim Kardashian już jest miliarderką

  Amerykańska celebrytka i bizneswoman Kim Kardashian West dołączyła do elitarnego klubu superbogaczy. Na The World's Billionaires, czyli światowej liście miliarderów magazynu "Forbes", jest jedną z... 2755 już osób. Stawce przewodzi założyciel Amazona - Jeff Bezos.
 • Kanye Westa podczas rozwodu czeka piekło? Zgotuje mu je prawniczka Laura Wasser

  Kanye Westa podczas rozwodu czeka piekło? Zgotuje mu je prawniczka Laura Wasser

  12 milionów dolarów, jakie Kanye West wydał w ubiegłym roku na swoją kampanię prezydencką, to może być skromna kwota w porównaniu z tym, co straci w tym roku wskutek rozwodu z Kim Kardashian. Jego żonę w sądzie reprezentować będzie bowiem Laura Wasser, najsłynniejsza w Hollywood specjalistka od rozwodów.
 • Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą? Pojawiły się nowe informacje

  Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą? Pojawiły się nowe informacje

  Kolejny raz w mediach pojawiły się spekulacje, że wzbudzająca kontrowersje para zamierza się rozstać. Do prasy przedostały się informacje, że celebrytka złożyła już dokumenty rozwodowe. Teraz pojawiły się następne wieści.
 • Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą? Pojawiły się nowe informacje

  Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą? Pojawiły się nowe informacje

  Kolejny raz w mediach pojawiły się spekulacje, że wzbudzająca kontrowersje para zamierza się rozstać. Do prasy przedostały się informacje, że celebrytka złożyła już dokumenty rozwodowe.
 • Gwiazda "Bridgertonów" utarła nosa Kim Kardashian

  Gwiazda "Bridgertonów" utarła nosa Kim Kardashian

  Kim Kardashian - celebrytka, którą na Twitterze obserwuje 68,7 milionów internautów, zadała pytanie, czy powinna wieczorem zacząć oglądać "Bridgertonów" nadawanych na platformie Netflix. Odpowiedziała jej m.in. Nicola Coughlan, która we wspomnianym serialu wcieliła się w romantyczną outsiderkę, Penelope Featherington.
 • Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się? "To nieuchronne"

  Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się? "To nieuchronne"

  Kolejny raz w mediach pojawiają się spekulacje, że wzbudzająca kontrowersje para zamierza się rozstać. Tym razem informacje te podaje magazyn "People", powołując się na własnych informatorów. Ale już wczoraj serwis Page Six przekonywał, że tym razem do rozwodu dojdzie i obie strony zdążyły się z tym pogodzić.
 • Były ochroniarz Kanye Westa i Kim Kardashian ujawnia ich tajemnice. Sprawa trafi do sądu?

  Były ochroniarz Kanye Westa i Kim Kardashian ujawnia ich tajemnice. Sprawa trafi do sądu?

  Steve Stanulis może wkrótce spotkać się na sali sądowej ze swoimi byłymi pracodawcami. Kanye West i Kim Kardashian chcą pozwać ochroniarza i początkującego aktora za naruszenie umowy o poufności.
 • Kim Kardashian zamienia się z celebrytki w ekspertkę od prawa karnego

  Kim Kardashian zamienia się z celebrytki w ekspertkę od prawa karnego

  Gwiazda podpisała umowę ze Spotify na prowadzenie podcastu. Kim Kardashian, studiująca obecnie prawo, skupi się na temacie… więziennictwa. Chce mówić o tym, czym zajmuje się już od pewnego czasu, czyli o pomaganiu ludziom, którzy niesłusznie trafili za kratki.
 • Kim Kardashian zaliczyła wpadkę?

  Kim Kardashian zaliczyła wpadkę?

  Kim Kardashian od kilku lat utrzymuje status jednej z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Wciąż umiejętnie podsyca zainteresowanie mediów.

Zdjęcia - Kim Kardashian (11)

 • film.interia.pl
  Kim Kardashian: Aktorka
 • film.interia.pl
  Kim Kardashian: Aktorka

 • film.interia.pl
  Kim Kardashian: Aktorka
 • film.interia.pl
  Kim Kardashian: Aktorka
 • film.interia.pl
  Kim Kardashian: Aktorka

Filmy - Kim Kardashian (2)