Kim Clijsters

Artykuły - Kim Clijsters (45)

 • US Open. Kim Clijsters i Andy Murray z dzikimi kartami

  US Open. Kim Clijsters i Andy Murray z dzikimi kartami

  Byli liderzy światowych rankingów tenisowych Kim Clijsters i Andy Murray otrzymali tzw. dzikie karty na udział w wielkoszlemowym US Open - poinformowali organizatorzy nowojorskiego turnieju. Belgijka wygrała tę imprezę trzykrotnie, a Brytyjczyk raz.
 • Tenis. Kim Clijsters zamierza wrócić do gry po przerwie związanej z pandemią

  Tenis. Kim Clijsters zamierza wrócić do gry po przerwie związanej z pandemią

  Belgijska tenisistka Kim Clijsters, która pod koniec lutego wznowiła karierę po siedmioletniej przerwie, zapowiedziała, że pandemia nie pokrzyżuje jej planów. Zdobywczyni czterech tytułów wielkoszlemowych, kończąca za dwa tygodnie 37 lat, ma zamiar kontynuować występy.
 • Turniej WTA w Dubaju. Kim Clijsters zadowolona z gry po wznowieniu kariery

  Turniej WTA w Dubaju. Kim Clijsters zadowolona z gry po wznowieniu kariery

  Kim Clijsters mimo porażki w pierwszym od ponad siedmiu lat meczu o stawkę była zadowolona ze swojej gry w 1. rundzie turnieju WTA w Dubaju. - Dostrzegam pozytywne aspekty i zamierzam się na tym oprzeć w kolejnych spotkaniach - zaznaczyła słynna belgijska tenisistka.
 • WTA Dubaj: Kim Clijsters przegrała w pierwszym meczu po powrocie

  WTA Dubaj: Kim Clijsters przegrała w pierwszym meczu po powrocie

  Krótko trwał występ byłej liderki rankingu tenisistek Kim Clijsters w turnieju WTA w Dubaju. Słynna Belgijka w pierwszym od ponad siedmiu lat meczu przegrała w pierwszej rundzie z rozstawioną z "dziewiątką" Hiszpanką Garbine Muguruzą 2:6, 6:7 (6-8).
 • Turniej WTA w Dubaju. Clijsters wróci poniedziałkowym meczem z Muguruzą

  Turniej WTA w Dubaju. Clijsters wróci poniedziałkowym meczem z Muguruzą

  Była liderka rankingu tenisistek Kim Clijsters wznowi karierę po ponad siedmiu latach przerwy poniedziałkowym meczem pierwszej rundy turnieju WTA w Dubaju. Rywalką słynnej Belgijki będzie rozstawiona z numerem dziewiątym Hiszpanka Garbine Muguruza.
 • Turniej WTA w Dubaju. Clijsters przyśpieszyła powrót, Barty wycofała się

  Turniej WTA w Dubaju. Clijsters przyśpieszyła powrót, Barty wycofała się

  Kim Clijsters przyśpieszyła powrót i wystąpi w rozpoczynającym się 17 lutego turnieju WTA w Dubaju. Belgijka, która zakończyła tenisową karierę w 2012 roku, miała wznowić ją w marcu. Z gry w tej imprezie zrezygnowała liderka rankingu Australijka Ashleigh Barty.
 • Kim Clijsters: Dzieci mają pierwszeństwo przed turniejami

  Kim Clijsters: Dzieci mają pierwszeństwo przed turniejami

  Wracająca po długiej przerwie do tenisa Belgijka Kim Clijsters zapowiedziała, że będzie wybierała turnieje, w których zagra, bowiem pierwszeństwo mają jej dzieci: 11-letni córka oraz synowie w wieku 3 i 6 lat.
 • Kim Clijsters wraca na korty w marcu w Meksyku

  Kim Clijsters wraca na korty w marcu w Meksyku

  Słynna belgijska tenisistka Kim Clijsters poinformowała, że jej zapowiadany od pewnego czasu powrót na korty nastąpi na początku marca w meksykańskim Monterrey. Trzykrotna triumfatorka US Open wycofała się z wyczynowego sportu w 2012 roku.
 • Kim Clijsters wraca na kort

  Kim Clijsters wraca na kort

  Kim Clijsters, czterokrotna zwyciężczyni tenisowych turniejów wielkoszlemowych, wraca na kort.
 • ​Kim Clijsters planuje kolejny powrót do tenisa

  ​Kim Clijsters planuje kolejny powrót do tenisa

  Triumfatorka czterech turniejów wielkoszlemowych, Belgijka Kim Clijsters planuje kolejny powrót do tenisa. Po raz drugi karierę zakończyła w 2012 roku, ale chce znów wrócić na kort, o czym poinformowała w wywiadzie dla strony internetowej WTA.