Kim Clijsters

Artykuły - Kim Clijsters (48)

 • Tenis. Kim Clijsters zagra w Miami dzięki "dzikiej karcie"

  Tenis. Kim Clijsters zagra w Miami dzięki "dzikiej karcie"

  ​Była liderka światowego rankingu tenisistek Kim Clijsters, która w ubiegłym roku wznowiła karierę, przyjęła tzw. dziką kartę od organizatorów turnieju WTA w Miami (23 marca-3 kwietnia). - To zawsze był mój ulubiony przystanek w cyklu - powiedziała 37-letnia Belgijka.
 • ​US Open. Clijsters przegrała w trzech setach z Aleksandrową

  ​US Open. Clijsters przegrała w trzech setach z Aleksandrową

  Kim Clijsters przegrała z rozstawioną z numerem 21. Rosjanką Jekateriną Aleksandrową 6:3, 5:7, 1:6 w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju US Open w Nowym Jorku. Był to pierwszy od ośmiu lat występ Belgijki w Wielkim Szlemie.
 • ​Turniej WTA w Nowym Jorku. Kim Clijsters się wycofała

  ​Turniej WTA w Nowym Jorku. Kim Clijsters się wycofała

  Byli liderka światowego rankingu tenisistek Kim Clijsters wycofała się z turnieju WTA w Nowym Jorku, który bezpośrednio poprzedza wielkoszlemowy US Open. Powodem rezygnacji Belgijki jest kontuzja mięśni brzucha.
 • US Open. Kim Clijsters i Andy Murray z dzikimi kartami

  US Open. Kim Clijsters i Andy Murray z dzikimi kartami

  Byli liderzy światowych rankingów tenisowych Kim Clijsters i Andy Murray otrzymali tzw. dzikie karty na udział w wielkoszlemowym US Open - poinformowali organizatorzy nowojorskiego turnieju. Belgijka wygrała tę imprezę trzykrotnie, a Brytyjczyk raz.
 • Tenis. Kim Clijsters zamierza wrócić do gry po przerwie związanej z pandemią

  Tenis. Kim Clijsters zamierza wrócić do gry po przerwie związanej z pandemią

  Belgijska tenisistka Kim Clijsters, która pod koniec lutego wznowiła karierę po siedmioletniej przerwie, zapowiedziała, że pandemia nie pokrzyżuje jej planów. Zdobywczyni czterech tytułów wielkoszlemowych, kończąca za dwa tygodnie 37 lat, ma zamiar kontynuować występy.
 • Turniej WTA w Dubaju. Kim Clijsters zadowolona z gry po wznowieniu kariery

  Turniej WTA w Dubaju. Kim Clijsters zadowolona z gry po wznowieniu kariery

  Kim Clijsters mimo porażki w pierwszym od ponad siedmiu lat meczu o stawkę była zadowolona ze swojej gry w 1. rundzie turnieju WTA w Dubaju. - Dostrzegam pozytywne aspekty i zamierzam się na tym oprzeć w kolejnych spotkaniach - zaznaczyła słynna belgijska tenisistka.
 • WTA Dubaj: Kim Clijsters przegrała w pierwszym meczu po powrocie

  WTA Dubaj: Kim Clijsters przegrała w pierwszym meczu po powrocie

  Krótko trwał występ byłej liderki rankingu tenisistek Kim Clijsters w turnieju WTA w Dubaju. Słynna Belgijka w pierwszym od ponad siedmiu lat meczu przegrała w pierwszej rundzie z rozstawioną z "dziewiątką" Hiszpanką Garbine Muguruzą 2:6, 6:7 (6-8).
 • Turniej WTA w Dubaju. Clijsters wróci poniedziałkowym meczem z Muguruzą

  Turniej WTA w Dubaju. Clijsters wróci poniedziałkowym meczem z Muguruzą

  Była liderka rankingu tenisistek Kim Clijsters wznowi karierę po ponad siedmiu latach przerwy poniedziałkowym meczem pierwszej rundy turnieju WTA w Dubaju. Rywalką słynnej Belgijki będzie rozstawiona z numerem dziewiątym Hiszpanka Garbine Muguruza.
 • Turniej WTA w Dubaju. Clijsters przyśpieszyła powrót, Barty wycofała się

  Turniej WTA w Dubaju. Clijsters przyśpieszyła powrót, Barty wycofała się

  Kim Clijsters przyśpieszyła powrót i wystąpi w rozpoczynającym się 17 lutego turnieju WTA w Dubaju. Belgijka, która zakończyła tenisową karierę w 2012 roku, miała wznowić ją w marcu. Z gry w tej imprezie zrezygnowała liderka rankingu Australijka Ashleigh Barty.
 • Kim Clijsters: Dzieci mają pierwszeństwo przed turniejami

  Kim Clijsters: Dzieci mają pierwszeństwo przed turniejami

  Wracająca po długiej przerwie do tenisa Belgijka Kim Clijsters zapowiedziała, że będzie wybierała turnieje, w których zagra, bowiem pierwszeństwo mają jej dzieci: 11-letni córka oraz synowie w wieku 3 i 6 lat.