Kim Cattrall

Artykuły - Kim Cattrall (33)

 • Wiemy, co się z nią stanie w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

  Wiemy, co się z nią stanie w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

  Informacja o powstaniu rebootu "Seksu w wielkim mieście" ucieszyła wielu fanów tego kultowego serialu. Nie obyło się jednak bez rozczarowania - bardzo szybko jasnym się bowiem stało, że na ekranie nie pojawi się grana przez Kim Cattrall ulubienica widzów, Samantha Jones. W jaki sposób scenarzyści wyjaśnią nieobecność bohaterki w produkcji? Rąbka tajemnicy uchylił dyrektor programowy HBO.
 • ​Sarah Jessica Parker dosadnie o Kim Cattrall

  ​Sarah Jessica Parker dosadnie o Kim Cattrall

  Fani serialu "Seks w wielkim mieście" żyją obecnie sensacyjną wiadomością o planowanym wskrzeszeniu tej kultowej produkcji. Tym, co rozczarowało wielu widzów, jest jednak nieobecność na pokładzie Kim Cattrall, czyli niezapomnianej Samanthy Jones. Odtwórczyni głównej roli postanowiła odnieść się do tych rewelacji oraz wciąż pojawiających się w mediach doniesień na temat ich napiętych stosunków. "Nie jest tak, że jej nie lubię" - zapewnia Sarah Jessica Parker.
 • Kim Cattrall: Dlaczego porzuciła "Seks w wielkim mieście"?

  Kim Cattrall: Dlaczego porzuciła "Seks w wielkim mieście"?

  Odkąd Kim Cattrall oficjalnie stwierdziła, że nie pojawi się w kolejnej odsłonie "Seksu w wielkim mieście", czyli serialu "And Just Like That", w Internecie zawrzało. Fani produkcji, ale nie tylko oni, prześcigają się w pomysłach, jak można ten problem rozwiązać. Nie brakuje także mniej lub bardziej prawdopodobnych spekulacji na temat tego, dlaczego filmowa Samantha Jones podjęła taką decyzję.
 • Kim Cattrall: Zawsze szczera

  Kim Cattrall: Zawsze szczera

  Kim Cattrall to gwiazda wielu skrajności. Za tę samą rolę - Samanthy Jones w "Seksie w wielkim mieście" - zdobyła Złoty Glob dla najlepszej aktorki i Złotą Malinę dla najgorszej. W rozmowach wydaje się swobodna i pewna siebie, ale przed premierą jednej ze swoich sztuk cierpiała na chroniczną bezsenność spowodowaną stresem. 21 sierpnia gwiazda kończy 60 lat, a mimo to wciąż deklaruje, że nie uznaje czegoś takiego jak bielizna.
 • Co z "Seksem 3"?

  Co z "Seksem 3"?

  Kim Cattrall, znana z "Seksu w wielkim mieście", wątpi w to, że powstanie trzeci film z tej serii. Gwiazda twierdzi jednak, że chętnie po raz kolejny wcieliłaby się w rolę przebojowej Samanthy Jones.

Filmy - Kim Cattrall (5)

 • Kim Cattrall: Nie tylko seks, odc. 2

  Kim Cattrall urodziła się w Liverpoolu, a dzieciństwo spędziła w Kanadzie. Ale to Nowy Jork stał się dla niej trampoliną do sławy. ZOBACZ WIĘCEJ NA:
 • Kim Cattrall: Nie tylko seks, odc. 3

  Pierwsze lata kariery upłynęły Kim Cattrall na poszukiwaniu własnej tożsamości. Rozdarta między kinem a teatrem, grała skrajnie różne role. ZOBACZ WIĘCEJ NA:
 • Kim Cattrall: Nie tylko seks, odc. 5

  Obrazoburcza, wyzwolona, nieskrępowana, uwielbiająca facetów - postać Samanthy z "Seksu w wielkim mieście" rozpalała wyobraźnię. ZOBACZ WIĘCEJ NA:
 • Kim Cattrall: Nie tylko seks, odc. 6

  W 2002 roku granice między Kim a Samanthą nieco się zatarły. Aktorka wydała wówczas książkę "Satysfakcja. Sztuka kobiecego orgazmu". ZOBACZ WIĘCEJ NA: