kilogram

Artykuły - Kilogram (52)

 • Czy to, że mam nadwagę, może być moim atutem?

  Czy to, że mam nadwagę, może być moim atutem?

  Odkąd pamiętam, zawsze miałam nadwagę. Próbowałam różnych cudownych diet, ale nawet jeśli udało mi się zrzucić trochę kilogramów, prędzej czy później znowu tyłam.
 • Skup malin ruszył z niskimi cenami

  Skup malin ruszył z niskimi cenami

  Na Lubelszczyźnie rozpoczęły się zbiory malin. Zakłady przetwórcze zaoferowały plantatorom na początku skupu ok. 2 zł za kilogram owoców. - Taka cena nie pokrywa kosztów produkcji - powiedział Marian Smentek ze Związku Sadowników RP.
 • Miał pozować nago. Schudł 15 kilogramów

  Miał pozować nago. Schudł 15 kilogramów

  Specjalnie na życzenie Eltona Johna młody brytyjski wokalista Ed Sheeran schudł ponad 15 kilogramów.
 • Przełam granice organizmu

  Przełam granice organizmu

  Kiedy zaczynasz ćwiczyć, twoje ciało zmienia się w raptownym tempie. Z miesiąca na miesiąc twoje mięśnie stają się większe, pełniejsze i twardsze, stajesz się silniejszy, zaś ilość tkanki tłuszczowej na brzuchu zmniejsza się, odsłaniając tak atrakcyjne dla innych mięśnie brzucha.
 • Zbiory zbóż konsumpcyjnych o 30-40 proc. niższe

  Zbiory zbóż konsumpcyjnych w tym roku będą o 30-40 proc. niższe niż w latach poprzednich, jednak nie ma zagrożenia wzrostem cen zbóż i żywności - poinformował PAP prezes Krajowej Federacji Producentów Zbóż, Rafał Mładanowicz.
 • Kapusta trzy razy droższa niż rok temu

  Kapusta trzy razy droższa niż rok temu

  W tym roku jest mniej owoców i warzyw niż przed rokiem i są one droższe. Wiśnie kosztują dwa razy więcej niż rok wcześniej, trzykrotnie podrożała kapusta. Tańsze są za to ogórki - informuje rzecznik rynku hurtowego w Broniszach Małgorzata Skoczewska.
 • Koniec sezonu. Nawet 6 zł za kilogram

  Koniec sezonu. Nawet 6 zł za kilogram

  Skończył się sezon truskawkowy, natomiast w sprzedaży pojawia się coraz więcej malin. Mniej niż przed rokiem jest warzyw, są też droższe - poinformowała w poniedziałek rzecznik rynku hurtowego Bronisze Małgorzata Skoczewska.
 • Warzywa droższe nawet o kilkadziesiąt procent!

  Warzywa droższe nawet o kilkadziesiąt procent!

  Młode warzywa są w tym roku droższe o co najmniej 10 proc. w stosunku do cen z ub.r. Jest ich mniej z powodu niesprzyjającej pogody - chłodów i opadów - poinformowała dr Bożena Nosecka z Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarski Żywnościowej.
 • W Polsce będzie mniej owoców!

  W Polsce będzie mniej owoców!

  Eksperci z rynków hurtowych szacują, że w tym roku owoców będzie mniej niż w ubiegłym. Powodem jest niesprzyjająca pogoda. Owoce i warzywa są droższe niż przed rokiem - poinformowała rzecznik rynku hurtowego w Broniszach Małgorzata Skoczewska.
 • Nie wyrzucaj, możesz zarobić!

  Nie wyrzucaj, możesz zarobić!

  Zużyte katalizatory to drogocenny towar. Firmy zajmujące się ich przerobem są w stanie zapłacić za sztukę nawet 1500 zł!