Kilian

Artykuły - Kilian (7)

 • Kilian: Polityka klimatyczna w czasie kryzysu to fanaberia

  Kilian: Polityka klimatyczna w czasie kryzysu to fanaberia

  - Polityka klimatyczna w czasie kryzysu to fanaberia - powiedział we wtorek na Forum Ekonomicznym w Krynicy prezes Polskiej Grupy Energetycznej Krzysztof Kilian. Jego zdaniem, za wdrażanie polityki tego typu zapłacą odbiorcy energii.
 • Zmarł patriarcha wytwórni koniaków Hennessy

  W wieku 103 lat zmarł w Szwajcarii Kilian Hennessy, potomek irlandzkiego założyciela słynnej wytwórni markowych koniaków Hennessy.
 • E-learning na odległość

  E-learning na odległość

  Kiedy firma zatrudnia kilkaset osób i chce przeszkolić pracowników, może zatrudnić wykładowców i spróbować zamknąć część personelu w salach wykładowych. Ale może też przekazać wiedzę pracownikom, nie odrywając ich od komputerów.
 • Recenzenci o nowych filmach

  Recenzenci o nowych filmach

  W tym tygodniu do polskich kin weszło pięć nowych filmów. Na który z nich warto się wybrać? Co zrobić, żeby się nie rozczarować? Lektura fragmentów recenzji kilku znanych polskich krytyków powinna ułatwić prawidłowy wybór. W końcu krytycy powinni znać się na filmach najlepiej.
 • Powołanie członków RN

  Zarząd Spółki informuje, że na ostatnim WZA w dniu 06.06.2003 r. został dokonany wybór Rady Nadzorczej nowej kadencji. Pan Jerzy Leszczyński 43 lata, wykształcenie wyższe, doktor prawa. Od 1984 pracuje na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Prawa i Administracji, początkowo jako asystent a od 1993 roku jako adiunkt. Poza tym prowadzi Kancelarię Prawniczą, której działalność nie jest konkurencyjna wobec działalności Spółki. Pan Jerzy Leszczyński jest ponadto członkiem rady nadzorczej Clinik
 • Pakt na rzecz taniego Internetu

  Od 19 października pod adresem http://pakt.wprost.pl/ można złożyć swój podpis pod "Paktem na rzecz taniego Internetu". Dokument ten został zredagowany przez uczestników konferencji "Uwolnić Internet", która odbyła się 20 września w Warszawie z inicjatywy "Gazety Wyborczej", redakcji tygodnika "Wprost", Magazynu internetowego "WWW" oraz Magazynu komputerowego "CHIP". Jego pierwszymi sygnatariuszami byli: Andrzej Smirnow (AWS), Krzysztof Kilian (Platforma Obywatelska) i Radosław Gawlik (Unia Wolności), ponadto deklarację podpisu złożył również Wiesław Kaczmarek (SLD).
 • PŚ Sestriere - slalom specjalny: Triumf Buraas

  PŚ Sestriere - slalom specjalny: Triumf Buraas

  Mistrz olimpijski z Nagano Norweg Hans-Petter Buraas z czasem 1.52.75 minuty odniósł we włoskim Sestiere swe pierwsze pucharowe zwycięstwo w slalomie specjalnym. Heinz Schilchegger, zwycięzca z Park City, mimo iż uzyskał najlepszy czas zawodów został zdyskwalifikowany za ominięcie jednej z bramek na trasie drugiego przejazdu.