kierownica

Artykuły - Kierownica (105)

 • Test Thrustmaster TX Racing Wheel

  Test Thrustmaster TX Racing Wheel

  Symulatory wyścigowe, w przeciwieństwie do gier o charakterze zręcznościowym wymagają od grającego o wiele większych umiejętności i skupienia. Standardowe kontrolery takie jak klawiatura czy pad nawet w najmniejszy sposób nie oddadzą zachowania samochodu podczas wirtualnego rajdu lub wyścigu. Na szczęście firmy takie jak Thrustmaster świetnie zdają sobie z tego sprawę i poza urządzeniami „dla każdego” posiadają także rozbudowaną ofertę dla simracereów.
 • 500-konny potwór szybszy od Lamborghini!

  500-konny potwór szybszy od Lamborghini!

  Chevrolet testuje swój nowy model sportowego Camaro Z/28 2014 w Niemczech na torze Nurburgring. Samochód pokonał całą pętlę w czasie 7:37,40, czyli porównywalnie z najbardziej prestiżowymi autami sportowymi świata, szybciej niż chociażby Lamborghini Murcielago LP640.
 • GPS wbudowany w kierownicę

  GPS wbudowany w kierownicę

  Naukowcy starają się zastąpić tradycyjny interfejs nawigacji samochodowej rozwiązaniami, które nie skłaniałaby kierowców do odrywania wzroku od drogi. Nowy pomysł opracowany przez inżynierów z AT&T Labs oraz Carnegie Mellon University polega na tym, że wskazówki dotyczące trasy przekazywałaby... kierownica.
 • Lancer na czwórkę z plusem

  Lancer na czwórkę z plusem

  Kilka dni temu z nieukrywanym żalem musieliśmy pożegnać się z "naszym" lancerem. Czas półrocznego testu dobiegł końca.
 • Kierownica Mad Catz MC2 dla Xboxa 360

  Kierownica Mad Catz MC2 dla Xboxa 360

  Wyłączny dystrybutor marki Mad Catz w Polsce - firma Impakt, wprowadziła na polski rynek kierownicę dedykowaną dla Xbox 360.
 • Manualny konkurs dla zręcznych graczy

  Manualny konkurs dla zręcznych graczy

  Sprawdź swoją wiedzę na temat urządzeń peryferyjnych do komputerów/konsol i wygraj najnowsze kontrolery do gier!
 • Kierownica może połamać palce!

  Kierownica może połamać palce!

  Prawidłowe ułożenie i praca rąk na kierownicy mają zasadniczy wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby kierowcy uważnie przeczytali poniższy tekst.
 • "Baba za kierownicą". Kiedyś...

  "Baba za kierownicą". Kiedyś...

  Zmotoryzowane panie nie mają łatwego życia - zwłaszcza w Polsce, wciąż pokutuje krzywdzący stereotyp "baby za kierownicą".
 • Twin Wheel F1 - gratka dla fanów F1

  Twin Wheel F1 - gratka dla fanów F1

  Na rynku pojawiła się kierownica Genius Twin Wheel F - produkt wzornictwem nawiązuje do stylistyki Formuły 1 i jest kompatybilny z komputerami PC oraz konsolami PlayStation 2.
 • Kierownica po prawej stronie legalna?

  Kierownica po prawej stronie legalna?

  Komisja Europejska (KE) upomniała Polskę za odmowę rejestracji aut z kierownicą po prawej stronie produkowanych z myślą o ruchu lewostronnym, twierdząc, że jest to łamanie unijnego prawodawstwa i żądając zmiany przepisów.