kierowcy

Synonimy:
kieorwcy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kierowcy (2930)

Filmy - Kierowcy (23)

 • Kierowcom puściły nerwy na środku autostrady

  Kierowcom puściły nerwy. Dwóch mężczyzn pobiło się na autostradzie w Los Angeles. Krewkich kierowców próbował rozdzielać motocyklista. Ostatecznie jeden z nich został powalony na ziemię, a drugi wsiadł z powrotem do samochodu. Sprawę badają już służby z Kalifornii. (STORYFUL/x-news)
 • Kierowcy: młodzi kontra doświadczeni

  Niezależność, prędkość, piękne widoki - to Polacy lubią najbardziej w jeździe samochodem. Jakie zachowania kierowców irytują nas najbardziej? Koniecznie zobaczcie odpowiedzi!
 • Gdzie zniknęło 15 mld zł z opodatkowania kierowców

  Posłowie PiS chcą utworzyć Fundusz Dróg Samorządowych, z którego mają być finansowane remonty.Na ten fundusz maja złożyć się kierowcy: paliwa mają podrożeć o 24-25 groszy za litr. Rząd chce uzbierać 5 mld zł rocznie, oraz dodatkowy miliard z podatku VAT. A co się dzieje z podatkiem, który już jest i miał być przeznaczany na budowę dróg? 15 mld zł znika, bo jest wydawane na inne cele.
 • Dalekie podróże szkodzą zdrowiu

  Co czwarty Polak co najmniej raz w miesiącu wyjeżdża w dłuższą, ponad stukilometrową podróż, a co drugi pokonuje takie odległości nawet codziennie. Im dłużej prowadzimy samochód, tym gorzej dla naszego kręgosłupa. Niemalże 85% badanych dostrzega związek między czasem spędzonym za kierownicą, a chorobami zwyrodnieniowymi kręgosłupa – wynika z raportu „Komfort jazdy” przygotowanego na zlecenie Kongsberg Automotive. Kierowcy, pokonując długie trasy, narażeni są na szereg dolegliwości i chorób kręgosłupa. Przez wiele godzin muszą utrzymywać napięcie mięśni i statyczną pozycję. Nie mogą pozwolić sobie na odwrócenie uwagi. Ciężko im także utrzymać poprawną pozycję podczas długiej jazdy.