kierowca wyścigowy

Artykuły - Kierowca wyścigowy (27)

 • Tej jazdy nie zapomni do końca życia

  Tej jazdy nie zapomni do końca życia

  Sprzedawca samochodów to nudna i w miarę bezpieczna praca. Do czasu, gdy na swojej drodze nie spotkasz zakamuflowanego kierowcy NASCAR, który chce zabrać cię na jazdę testową...
 • To on stworzył najlepsze samochody w historii motoryzacji

  To on stworzył najlepsze samochody w historii motoryzacji

  Włoski kierowca wyścigowy, konstruktor i założyciel legendarnej marki sportowych samochodów spod znaku czarnego rumaka, stał się jedną z najważniejszych postaci w historii motoryzacji. 18 lutego 1898 roku w Modenie urodził się Enzo Anselmo Ferrari.
 • Odeszła prawdziwa legenda. Nie żyje Caroll Shelby

  Odeszła prawdziwa legenda. Nie żyje Caroll Shelby

  Smutne wieści dotarły do nas zza Oceanu. W czwartek, 10. maja, w szpitalu w Baylor w Dallas, zmarł legendarny konstruktor i kierowca wyścigowy - Caroll Shelby.
 • To koniec! Byli ze sobą 4 lata

  To koniec! Byli ze sobą 4 lata

  Wokalistka Nicole Scherzinger i kierowca wyścigowy Lewis Hamilton zakończyli trwający cztery lata związek - donoszą media.
 • Świat motoryzacji poniósł sporą stratę...

  Świat motoryzacji poniósł sporą stratę...

  17 marca świat czterech kółek poniósł niepowetowaną stratę. Po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 53-lat, odszedł jeden z samochodowych geniuszy - kierowca wyścigowy i utalentowany konstruktor Richard Hamann.
 • Wyścigówka na miejscu dla inwalidów

  Wyścigówka na miejscu dla inwalidów

  "Strasznie po mnie jeździli" - mówi o komentarzach dziennikarzy w jednym telewizyjnych kanałów informacyjnych Marek Wiśniewski, kierowca wyścigowy, którego samochód uczestniczący w Rajdzie Barbórka został sfotografowany pod centrum handlowym w Warszawie na miejscu dla niepełnosprawnych.
 • Hymn dla Roberta Kubicy

  Hymn dla Roberta Kubicy

  Kolejny polski sportowiec doczekał się muzycznych hołdów. Tym razem jest to nasz czołowy kierowca wyścigowy Robert Kubica. Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać klubowego hymnu dla popularnego sportowca.
 • 244,28 km/h z zasłoniętymi oczami

  244,28 km/h z zasłoniętymi oczami

  Tyle jechał dzisiaj kierowca wyścigowy Robert Kisiel. Miał zasłonięte oczy.
 • Kubica uczy się kierownicy

  Kubica uczy się kierownicy

  1 grudnia na Circuit de Catalunya koło Barcelony nasz najlepszy kierowca wyścigowy po raz pierwszy zasiądzie w bolidzie Formuły 1. Podczas trwających jeden dzień testów Polak będzie miał okazję jeździć R25 czyli bolidem Renaulta, który wygrał tegoroczne mistrzostwa F1.
 • Kubica w F1 czy F2?

  Kubica w F1 czy F2?

  Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że najlepszy polski kierowca wyścigowy, Robert Kubica będzie trzecim kierowcą zespołu Minardi w Grand Prix Formuły 1 w Szanghaju.

Filmy - Kierowca wyścigowy (14)

 • Kupcikas na żółto

  Litwin Robertas Kupcikas to jeden z czołowych kierowców wyścigowej serii Volkswagen Castrol Cup. W zakończonym niedawnie sezonie jeździł w barwach portalu INTERIA.PL
 • "Taxi" podczas Kia Lotos Race

  Bartłomiej Mirecki i Michał Gadomski stanęli na najwyższym stopniu podium podczas czwartej rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto. Dwa wyścigi rozegrano po raz pierwszy w tym na torze Poznań. Jednym z punktów wyścigowego weekendu Kia Lotos Race było "taxi", czyli przejażdżka gości w roli pasażera.
 • 20 kilometrów jazdy "na pełnym gazie"

  Zobacz jak Sébastien Loeb pokonał 156 zakrętów 20-kilometrowej trasy w wyścigu Pikes Peak International Hill Climb. Jechał ze średnią prędkością 145 km/h.
 • Volkswagen Castrol Cup na Slovakiaring

  Na torze Slovakiaring pod Bratysławą odbyły się wyścigi numer 3 oraz 4 Volkswagen Castrol Cup. W zawodach wystartowało 25 kierowców z ośmiu krajów. Polska seria towarzyszyła mistrzostwom świata i mistrzostwom Europy samochodów turystycznych WTCC oraz ETCC. Zapraszamy na film z tych interesujących zawodów.