InteriaTV - kierowca TIR-a

Filmy - Kierowca TIR-a (5)

 • Jak pan Henryk zablokował pół Warszawy

  Nietypową formę protestu wybrał sobie kierujący samochodem ciężarowym, który zablokował przejazd Rondem Radosława w dniu 17.09.2013. O godzinie 16:00 zatrzymał swój pojazd na rondzie w poprzek torowiska tramwajowego twierdząc, że czas pracy mu się skończył i musi stać tam do godziny 20, protestując w ten sposób przeciwko jakości życia w Polsce i towarzyszącemu jej wyzyskowi. Na nic się zdały perswazje Nadzoru Ruchu, kierowca pozostawał nieugięty. Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną, gdyż kierujący zagroził, że w przypadku próby wdarcia się do kabiny podpali samochód. Jak zakończyła się ta sprawa? Zobaczcie!
 • Idiota w ciężarówce

  Na polskich, ciasnych i krętych drogach wielkie samochody ciężarowe muszą koegzystować z autami osobowymi. Nie jest to łatwe…
 • Rosyjscy kierowcy są niezniszczalni!

  Niemożliwe, a jednak - z czołowego zderzenia wyszedł bez szwanku!
 • EuroparlTV: Na drogach będzie bezpieczniej

  Kierowcy ciężarówek przemierzają codziennie tysiące kilometrów - a, jak powszechnie wiadomo, zmęczenie za kółkiem może być przyczyną wypadku. Dlatego właśnie brukselscy urzędnicy szykują cyfrową rewolucję w prawie drogowym, by podnieść bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • EuroparlTV: Będą ścigać nieuczciwych kierowców!

  Unia Europejska mówi "dość" kierowcom ciężarówek przekraczającym dopuszczalny czas jazdy bez odpoczynku i stosującym różne sztuczki, by ukryć ten fakt. W jaki sposób zamierza z nimi walczyć?