kierowca

Artykuły - Kierowca (2674)

Filmy - Kierowca (18)

 • Samochód wjechał na siłownie przez ścianę

  Osoba kierująca według zeznań pomyliła pedały gazu z hamulcem. Na szczęście siłownia była pusta i nikomu nic się nie stało.
 • Kierowca pikapa znalazł się w złym czasie na torach

  Jeden z kierowców nagrał zaskakujące wydarzenie. Przez przejazd kolejowy próbował przejechać pikap. "Próbował", ponieważ zrobił to w złym czasie. Pociąg, jadący z dużą prędkością, nie był w stanie się zatrzymać i "zmiótł" samochód ze swojej drogi. Kierowca może mówić o sporym szczęściu - skończyło się na kilku szwach i siniakach.
 • Dramat chińskiego kierowcy! Był o krok od śmierci

  Dramatyczne chwile przeżył pewien chiński kierowca, którego uratowano z samochodu tonącego w nurcie wezbranej rzeki. Do zdarzenia doszło w pobliżu miasta Chongqing w środkowych Chinach. Kierowcę w opałach zauważyli pracownicy pobliskiego biura. Według relacji jednego z nich, Limei De, najpierw usłyszeli głośny huk, a kiedy wyjrzeli przez okno, żeby zobaczyć, co się stało, ich oczom ukazał się samochód tonący w rzece. Wkrótce na obu jej brzegach zebrał się tłum gapiów. Na miejscu zjawili się też policjanci. Ktoś ze świadków zdarzenia wpadł na pomysł, aby sprowadzić koparkę, która przybyła po mniej więcej 20 minutach. Kierowcy rzucono koło ratunkowe na sznurze, żeby mógł dostać się do łyżki koparki. Plan powiódł się i mężczyzna został przetransportowany na suchy ląd. Z pomocą koparki udało się też wydobyć z odmętów rzeki samochód pechowca. Później okazało się, że próbował on pokonać spieniony nurt swoim SUV-em, przekonany, że da sobie radę z żywiołem. Jak widać, przeliczył się z siłami.
 • Potrącił ją samochód! Kierowca... pisał SMS-y!

  Imogen Cathery miała 9 lat, kiedy potrącił ją samochód. Jego kierowca prowadził, korzystając jednocześnie z telefonu komórkowego. Imogen przez 10 dni przebywała w śpiączce.