Kielce

Synonimy:
Kielcach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kielce (1547)

Filmy - Kielce (4)

 • „W Kielcach się można zakochać”. Sławomir Szmal zachwala miasto idealne dla aktywnych

  Jakie atrakcje czekają na wszystkich odwiedzających Kielce? O tym opowiedzieli Sławomir Szmal, były piłkarz ręczny reprezentacji Polski oraz Magdalena Kowalczyk z Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach. – Kielce to doskonałe miejsce do spędzenia czasu, do odpoczynku. To jest nie tylko związane z atrakcjami historycznymi, przyrodniczymi i sportowymi. Warto zwrócić uwagę, jak Kielce żyją, jakim są miastem – dodał prezydent miasta Bogdan Wenta. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kolejny polityczny sukces Bogdana Wenty. Były szczypiornista został prezydentem Kielc

  Kolejny polityczny sukces Bogdana Wenty. Były szczypiornista i trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej, z którą zdobył m.in. srebro i brąz MŚ, został prezydentem Kielc. W drugiej turze wyborów samorządowych pokonał Wojciecha Lubawskiego, który rządził miastem przez 16 lat. Wenta coraz śmielej poczyna sobie w polityce. W maju 2014 roku został posłem do Parlamentu Europejskiego. - Używając mojego języka z przeszłości sportowej: jeśli przejmujesz jakiś zespół, musisz dokonać analizy, w którym miejscu jesteśmy - powiedział Wenta.
 • Zajmujesz miejsce inwalidom? Strzeż się!

  W taki oto sposób przebrani za pandy aktywiści chcieli przypomnieć klientom jednej z kieleckich galerii handlowych, że miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych mają określone przeznaczenie.
 • Ruch wygrał w Kielcach

  Piłkarze Ruchu Chorzów wygrali w Kielcach z tamtejszym Kolporterem Koroną 2:0 (1:0) w meczu 20. kolejki Orange Ekstraklasy.