Film - Kiefer Sutherland

Synonimy:
Sutherland Kiefer,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kiefer Sutherland (32)

 • Kiefer Sutherland w kolejnym serialu znów będzie ratował świat

  Kiefer Sutherland w kolejnym serialu znów będzie ratował świat

  Na koncie Kiefera Sutherlanda znajduje się już kilka seriali, w których jego bohaterowie musieli walczyć o ocalenie świata, demokracji i wszystkiego, co najważniejsze. Popularny aktor dokonał tego między innymi w kilku sezonach "24 godzinach", gdzie wcielał się w rolę agenta Jacka Bauera ratującego ludzkość. Teraz Sutherlanda zobaczymy w nowym serialu platformy streamingowej Paramount+, w którym wcieli się w rolę... agenta ratującego świat.
 • "24 godziny": Kiefer Sutherland wraca jako Jack Bauer

  "24 godziny": Kiefer Sutherland wraca jako Jack Bauer

  Pytanie wciąż powracało - regularnie, uparcie, bez przerwy. Padało w męskich toaletach, restauracjach, samolotach... - Cały czas byłem pytany o jedno: "Kiedy nastąpi powrót Jacka Bauera?" - mówi Kiefer Sutherland. - To ogromne zainteresowanie fanów jest w istocie hołdem dla tego serialu. Naprawdę nie było dnia, żeby ktoś nie zagadnął mnie: "A co teraz porabia Jack Bauer?". Nareszcie koniec tych pytań. Jack wrócił.
 • "Pompeje": Erupcja Wezuwiusza w 3D

  "Pompeje": Erupcja Wezuwiusza w 3D

  Gwiazdor Kiefer Sutherland twierdzi, że epickie, stworzone w najlepszym 3D odtworzenie ostatnich chwil miasta przed erupcją Wezuwiusza sprawiłoby, że starożytni Rzymianie byliby dumni z ekipy odpowiedzialnej za film. "Pompeje" wejdą do kin 21 lutego.
 • "24 godziny" za 12 miesięcy

  "24 godziny" za 12 miesięcy

  Kiefer Sutherland potwierdził, że zdjęcia do kinowej wersji serialu "24 godziny" rozpoczną się latem przyszłego roku. Według pierwotnego planu produkcja ruszyć miała w tym roku.
 • Kinowe "24 godziny"

  Kinowe "24 godziny"

  Popularny serial "24 godziny" doczeka się swojej kinowej wersji. W głównej roli będziemy mieli okazję zobaczyć ponownie Kiefera Sutherlanda.
 • Von Trier znów prowokuje?

  Von Trier znów prowokuje?

  "Historia pokazała, że wszyscy w pewnym sensie jesteśmy nazistami"- Lars von Trier powiedział w Berlinie, gdzie prezentowana jest retrospektywa jego twórczości
 • Gwiazda "24 godzin" w nowym serialu

  Gwiazda "24 godzin" w nowym serialu

  Kiefer Sutherland, gwiazda "24 godzin", prowadzi rozmowy na temat swego udziału w nowej produkcji twórcy "Herosów", Tima Kringa.
 • Serial nie trafi na duży ekran?

  Serial nie trafi na duży ekran?

  Widzowie w najbliższym czasie nie zobaczą Jacka Bauera na dużym ekranie. 20th Century Fox kolejny raz zrezygnowało z produkcji pełnometrażowego filmu o agencie elitarnej jednostki antyterrorystycznej CTU.
 • To już koniec "24 godzin"

  To już koniec "24 godzin"

  Ta wiadomość zapewne zasmuci wszystkich fanów serialu "24 godziny" - popularna na całym świecie produkcja z Kieferem Sutherlandem w roli głównej wkrótce dobiegnie końca.
 • "Nazywam się Bauer, Jack Bauer"

  "Nazywam się Bauer, Jack Bauer"

  "Nazywam się Bauer, Jack Bauer" - mógłby o sobie mówić bohater serialu "24 godziny", który niczym James Bond rozprawia się z przeciwnikami i ratuje Stany Zjednoczone przed atakami terrorystów. Na ile Kiefer Sutherland identyfikuje się z graną przez sobie postacią Jacka Bauera, dowiemy się z lektury wywiadu, dotyczącego m.in. siódmego sezonu serialu.