#KiedyBędzieNormalnie

Artykuły - #KiedyBędzieNormalnie (5)

 • Andrzej Piaseczny zdradził, z kim mieszka

  Andrzej Piaseczny zdradził, z kim mieszka

  Andrzej "Piasek" Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów piosenkarzy. W ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie zdradził Interii m.in., nad czym pracuje w czasie pandemii i co myśli o najbliższej przyszłości.
 • Robert Rozmus: W czasie pandemii spełnia się w roli ojca

  Robert Rozmus: W czasie pandemii spełnia się w roli ojca

  Robert Rozmus zdobył popularność jako aktor kabaretowy, prezenter oraz uczestnik programów rozrywkowych. Ostatnio wziął udział w akcji specjalnej Interii #KiedyBędzieNormalnie i zdradził, jak radzi sobie z izolacją.
 • Iga Świątek: Co zrobię #Kiedy będzie normalnie?

  Iga Świątek: Co zrobię #Kiedy będzie normalnie?

  Jedna z najlepszych tenisistek młodego pokolenia na świecie wzięła udział w naszej akcji #KiedyBedzieNormalnie. – Będę robić to, co dotychczas – ciężko pracować. Jak zostaną zniesione obostrzenia, na pewno będę więcej podróżować. Tego nie mogę się doczekać – mówi dla Interii Iga Świątek.
 • Piotr Kupicha zdradził, jak spędza czas pandemii

  Piotr Kupicha zdradził, jak spędza czas pandemii

  Piotr Kupicha, lider zespołu Feel, przebojem „A gdy jest już ciemno” podbił w 2007 roku polski rynek muzyczny. Przy okazji akcji Interii #KiedyBędzieNormalnie zdradza, jak spędza czas podczas narodowej kwarantanny.
 • ​Łukasz Orbitowski: Co zrobi #KiedyBędzieNormalnie?

  ​Łukasz Orbitowski: Co zrobi #KiedyBędzieNormalnie?

  - Czego mi brakuje najbardziej? Knajpy i siłowni. Nad czym pracuję? Nad głupotami, które w nadchodzącej przyszłości nie będą nikomu nikomu potrzebne - mówi z rozbrajającą szczerością Łukasz Orbitowski. W ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie laureat paszportu Polityki w typowym dla siebie stylu opowiada czytelnikom Interii o planach na przyszłość bez koronawirusa.

Filmy - #KiedyBędzieNormalnie (2)