kibice Ruchu Chorzów

Artykuły - Kibice Ruchu Chorzów (5)

 • Pseudokibice Ruchu wpadli w Tychach

  Pseudokibice Ruchu wpadli w Tychach

  Nie wszyscy są w nastroju świątecznym. 16 pseudokibiców Ruchu Chorzów zatrzymano w sobotę rano w Tychach (Śląskie), kiedy na garażach przy ulicy Begonii malowali emblematy swojego klubu – poinformowała rzeczniczka śląskiej policji podinspektor Aleksandra Nowara.
 • Ruchu Chorzów. Spór kibiców z klubem, rozważane są różne warianty

  Ruchu Chorzów. Spór kibiców z klubem, rozważane są różne warianty

  W czwartek, grupy kibicowskie Ruchu, zdecydowały się na bezprecedensową akcję, podjęły decyzje o zbojkotowaniu derbowego spotkania z GKS Tychy 14 września, które rozegrane zostanie na stadionie przy ulicy Cichej. Powód? Za wysokie ceny biletów. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za wejście na inne I-ligowe stadiony.
 • Ruch Chorzów. Kibice zbojkotują derby z powodu wysokich cen biletów

  Ruch Chorzów. Kibice zbojkotują derby z powodu wysokich cen biletów

  Zorganizowane grupy kibicowskie Ruchu podjęły decyzję o zbojkotowaniu derbowego meczu z GKS Tychy w przyszłym tygodniu. Powodem są wysokie ceny biletów.
 • Ruch Chorzów. Trener Warzycha: Nie poznawałem swojego zespołu

  Ruch Chorzów. Trener Warzycha: Nie poznawałem swojego zespołu

  Kolejny mecz i kolejna porażka jedenastki z Chorzowa. Pomimo licznego wsparcia swoich fanów, "Niebiescy" przegrali wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem 0-1. - Po ostatnim wygranym meczu ze Stomilem Olsztyn nie poznawałem swojego zespołu - mówił Krzysztof Warzycha, trener Ruchu.
 • Kibic Ruchu Chorzów zmarł na stadionie

  Kibic Ruchu Chorzów zmarł na stadionie

  Podczas meczu 29. kolejki Ekstraklasy zmarł 84-letni kibic Ruchu Chorzów – Józef Zioba. Mężczyzna oglądał spotkanie „Niebieskich” z Pogonią Szczecin.