Kibice Lecha Poznań

Artykuły - Kibice Lecha Poznań (7)

 • Lech Poznań. Żołnierze WOT wsparli kwestę kibiców "Kolejorza"

  Lech Poznań. Żołnierze WOT wsparli kwestę kibiców "Kolejorza"

  Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej po raz pierwszy wsparli Zbiórkę Powstańczą organizowaną przez kibiców Lecha Poznań. W dniu Wszystkich Świętych kibice po raz 11. kwestują na cmentarzach, zbierając pieniądze na odnowienie nagrobków powstańców wielkopolskich.
 • Legia – Lech. W Legii plaga kontuzji

  Legia – Lech. W Legii plaga kontuzji

  Cafu, Igor Lewczuk, Paweł Stolarski, Walerian Gwilia, Marko Veszović, pauzujący za kartki Artur Jędrzejczyk –lista zawodników, którzy nie będą mogli zagrać w warszawskiej drużynie w klasyku Ekstraklasy jest spora. Mecz Legia – Lech w sobotę o godz. 17.30.
 • Lech Poznań. Wojewoda złagodził karę zamknięcia stadionu

  Lech Poznań. Wojewoda złagodził karę zamknięcia stadionu

  Dobre wieści dla fanów "Kolejorza"! Wojewoda wielkopolski zdecydował o ograniczeniu z ośmiu do trzech liczby meczów, które Lech Poznań musi rozegrać bez udziału publiczności. W ten sposób 2 sierpnia w Poznaniu kibice zobaczą rewanżowy pojedynek 2. rundy eliminacji Ligi Europy z Szachtiorem Soligorsk.
 • Lech Poznań chce zawieszenia kar za ekscesy fanów na finale Pucharu Polski

  Lech Poznań chce zawieszenia kar za ekscesy fanów na finale Pucharu Polski

  Lech Poznań złożył w Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN wniosek o darowanie lub warunkowe zawieszenie kar nałożonych na klub po zeszłorocznym finale Pucharu Polski. "Kolejorz" chce, aby w razie awansu do finału Pucharu Polski, jego kibice mogli obejrzeć decydujące stracie na Stadionie Narodowym.
 • Lech Poznań. Kibice ufundują grafiki na ścianach stadionu

  Lech Poznań. Kibice ufundują grafiki na ścianach stadionu

  Lech Poznań rozkręca crowdfundingową akcję "Dumni z tradycji", której celem jest sfinansowanie produkcji i montażu wielkopowierzchniowych grafik, które pojawią się na ścianach w korytarzach i przejściach prowadzących do sektorów na wszystkich czterech trybunach stadionu przy Bułgarskiej.
 • Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań wygrał spór sądowy z Agorą SA, wydawcą "Gazety Wyborczej". "Gazeta" ma przeprosić "Kolejorza" za informację, jakoby szefostwo klubu świadomie współpracowało z kryminalistami.
 • Lech Poznań - AC Fiorentina z udziałem kibiców

  Lech Poznań - AC Fiorentina z udziałem kibiców

  5 listopada w Poznaniu Lech zmierzy się ze słynną Fiorentiną, a spotkanie będzie otwarte dla kibiców - poinformował klub. W ostatniej chwili UEFA zmieniła decyzję i na stadion będą mogli wejść fani mistrza Polski.