InteriaTV - kibic

Filmy - Kibic (12)

 • Piłkarz wbiegł na trybuny, by dopaść kibica. "Gdy ktoś obraża ciebie i twoją rodzinę, to nerwowa reakcja jest odruchowa"

  W środę 4 marca Tottenham Hotspur odpadł z rozgrywek Pucharu Anglii po porażce z Norwich City na własnym stadionie. Zwycięzcę meczu wyłoniły rzuty karne. Blamaż podopiecznych Jose Mourinho zamazało zachowanie jednego z zawodników londyńskiego klubu. Reprezentant Anglii Eric Dier wbiegł na trybuny, by skonfrontować się z jednym z kibiców. 26-latek postanowił dopaść kibica, który obrażał jego brata. - Gdy ktoś obraża ciebie i twoją rodzinę, to nerwowa reakcja jest odruchowa. Pewnie każdy z nas zrobiłby to samo na jego miejscu. Jako profesjonalisty piłkarz, Eric Dier nie powinien jednak się tak zachować - skomentował zachowanie swojego podopiecznego Jose Mourinho. Sprawie ma przyjrzeć się angielski Związek Piłki Nożnej.
 • Kibic przerwał mecz rzucając papierowy samolocik. Finał?

  Podczas czwartkowego meczu Minnesota Vikings - Washington Redskins jeden z kibiców gospodarzy zdecydował się rzucić papierowy samolocik. Nie spodziewał się jednak, że zabawka wyląduje aż na murawie. Samolot zaliczył efektowne lądowanie pod nogami arbitra, który przerwał spotkanie, by podnieść i wyrzucić kawałek papieru za linię boczną. (STORYFUL/x-news)
 • Kibic skradł show na meczu bejsbola

  W kręgu zainteresowań kibiców zgromadzonych na Wrigley Field w Chicago znalazł się Jamel Williams. Mężczyzna pochwalił się fanom bejsbola sztuczką, jakiej nauczył się w 2005 roku. Yogi, Yogi, Yogi - dopingowali głośno kibice. (STORYFUL/x-news)
 • Kibic wbiegł na boisko w czasie meczu baseballa. Intruz okazał się zbyt zwinny dla stewarda

  Jeden z kibiców wbiegł na boisko w czasie meczu baseballa w USA. Intruz okazał się zbyt zwinny dla stewarda na stadionie Citizens Bank w Filadelfii. (STORYFUL/x-news)
 • Roztańczony kibic na meczu koszykówki

  Kibic Delaware Blue Hens szalony taniec podczas meczu swojej ulubionej drużyny 11 marca. Niestety to poświęcenie nie pomogło. Blue Hens ulegli Hofstra Pride 74-78 w meczu CAA. (STORYFUL/x-news)
 • Piękna modelka zachwycona polskim snajperem. Kto to?

  Modelka Andreea Tolomeiu robi karierę w Mediolanie. Piękna Rumunka jest obecna na każdym meczu AC Milan rozgrywanym na stadionie San Siro. Niedawno przyznała w swoich mediach społecznościowych, że gra Krzysztofa Piątka robi na niej duże wrażenie. (Agencja TVN/x-news)
 • Orzeł wylądował na barku zszokowanego kibica

  Jeden z fanów futbolu amerykańskiego był w niemałym szoku, gdy na jego barku wylądował... orzeł bielik. Do zdarzenia doszło przed rozpoczęciem prestiżowego meczu Cotton Bowl, w którym w tym roku zmierzyły się uniwersyteckie drużyny Notre Dame i Clemson Tigers. W trakcie odgrywania hymnu narodowego tresowany ptak prawdopodobnie stracił orientację i zamiast krążyć po stadionie, skierował się w stronę kibiców Notre Dame. Nie przyniosło to jednak szczęścia ich drużynie, która przegrała 3:30 i nie zdołała awansować do finału ogólnokrajowych rozgrywek. (STORYFUL/x-news)
 • Ten pies jest wielkim fanem bejsbolu

  Mecze ekscytują nie tylko ludzi, ale i psy! Ten golden retriever jest tego najlepszym przykładem. Wręcz skacze z radości, oglądając mecz bejsbolu. Właściciel nagrał kibicowanie w wykonaniu George'a. (STORYFUL/x-news)
 • Półnagi kibic wbiegł na murawę podczas meczu. Został skutecznie powstrzymany

  Podczas spotkania BC lions - Montreal Alouettes na murawę wbiegł kibic. Zamiast ochrony zatrzymał go jeden z zawodników. Marcell Young powalił mężczyznę barkiem, co kompletnie zaskoczyło fanów na trybunach. Delikwent, który przerwał mecz, długo nie podnosił się z boiska. Z pewnością nie było mu do śmiechu. (STORYFUL/x-news)
 • Budzi piłkarzy dzwonkiem i rozdaje koguty - najsłynniejszy kibic

  Stanisław Sętkowski to najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalny kibic piłkarski w kraju. Leon, jak sam każe na siebie mówić, Górnikowi kibicuje od pięćdziesięciu trzech lat i nie opuścił żadnego meczu. Do Zabrza przyjechał z Częstochowy. Od ćwierć wieku po każdym meczu najlepszego piłkarza Górnika nagradza kogutem, kurczakiem lub kaczką pochodzącym z jego niewielkiej fermy.