menway - kibic

Artykuły - Kibic (5)

 • Wielka szydera Polaków ze Stadionu Narodowego

  Wielka szydera Polaków ze Stadionu Narodowego

  Odwołać mecz - tego nie robi się mężczyźnie. Nic więc dziwnego, że po odwołaniu meczu Polska - Anglia kibice z całej Polski ruszyli z "szyderą" o niespotykanej dotąd skali. Internetowe memy wyśmiewające nieporadność piłkarskich działaczy rosną jak grzyby po... no właśnie - deszczu.
 • Mecz lepszy od... seksu?

  Mecz lepszy od... seksu?

  Sypialnia i stadion - dwa miejsca, w których wpadamy w skrajne emocje. Miejsca, gdzie podniecenie miesza się z adrenaliną. Pytanie tylko, co przysparza nam więcej wrażeń: doping czy seks?
 • Wady i zalety bycia kibicem

  Wady i zalety bycia kibicem

  Fanów piłki nożnej można podzielić na trzy grupy: obieżyświatów, kanapowców i kibiców niedzielnych. Ci pierwsi pojadą za swoimi idolami w najdalszy zakątek świata, choćby mecz rozgrywany był na Alasce lub w Tasmanii.
 • Jaki powinien być prawdziwy kibic?

  Jaki powinien być prawdziwy kibic?

  Lojalny? Odpowiedzialny? Wierny? Czy powinien mimo wszystko, nie bacząc na cudze zdrowie, poglądy czy nawet życie, bronić honoru i mienia swojego klubu?
 • Idol poszukiwany

  Idol poszukiwany

  "Mały, ale wielki", "Król Adam I" - nie tak dawno krzyczały pierwsze strony gazet. Dziś, po słabych występach Adama, małyszomania przybladła. Sport jednak nie znosi pustki, a kibic potrzebuje sukcesu i idola. Kto zajmie miejsce Małysza w sercach kibiców?