Z karnego - kibic

Artykuły - Kibic (8)

 • Przepychanka z kibicem przy ławce Legii Warszawa

  Przepychanka z kibicem przy ławce Legii Warszawa

  Do niecodziennej sytuacji doszło podczas spotkania Legii Warszawa z Arką Gdynia (1-0). Jeden z kibiców wtargnął na teren przeznaczony dla rezerwowych i zaczął się awanturować z legionistami.
 • Trener piłkarzy Dinama Zagrzeb uderzył kibica

  Trener piłkarzy Dinama Zagrzeb uderzył kibica

  Trener piłkarskiego mistrza Chorwacji Dinama Zagrzeb Zoran Mamić podczas jednego z treningów uderzył kibica. Na konferencji prasowej przed niedzielnym meczem ligowym żałował, że... zadał mu zbyt lekki cios.
 • Kibic przy pomocy głodówki domaga się kary dla sędziego

  Kibic CSKA Sofia Boris Borisow rozpoczął strajk głodowy, domagając się dożywotniej dyskwalifikacji dla sędziego Stanisława Todorowa. Znany arbiter został wcześniej zawieszony przez bułgarską federację piłkarską na czas nieokreślony.
 • Kibice są tylko, aby bić brawo i śpiewać: "Nic się nie stało"?

  Kibice są tylko, aby bić brawo i śpiewać: "Nic się nie stało"?

  Reprezentacja Polski przegrała z kretesem ze Słowakami, ale według Mateusza Klicha największymi przegranymi piątkowego meczu byli kibice, którzy wygwizdali "Biało-czerwonych". Czy fani są tylko by bić brawo i śpiewać "Polacy, nic się nie stało"?
 • Kibic stracił pracę, bo nie chciał opuścić meczu

  Kibic stracił pracę, bo nie chciał opuścić meczu

  Kibic baseballowej drużyny New York Yankees Joseph Neubauer, który bywał na stadionie na każdym meczu swoich ulubieńców w Bronksie przez 38 lat, stanął przed dylematem: opuścić jedno spotkanie lub stracić pracę. Wybór był prosty - obecnie jest bezrobotny.
 • Surowa kara za rzucenie bananem w Garetha Bale'a

  Surowa kara za rzucenie bananem w Garetha Bale'a

  Kibic Arsenalu Thomas Flint został ukarany przez sąd trzyletnim zakazem stadionowym za rzucenie bananem w piłkarza Tottenhamu Hotspur Garetha Bale'a podczas marcowych derbów Londynu.
 • Kibic wtargnął na boisko. Sędzia się zapomniał

  Kibic wtargnął na boisko. Sędzia się zapomniał

  Był taki mecz w Trynidadzie i Tobago (oni nawet kiedyś grali na mundialu), podczas którego kibic wtargnął na boisko. A sędziemu liniowemu w to graj. Tylko czekał na okazję, żeby się wyszaleć.
 • Kibic odpalił sobie racę prosto w twarz!

  Kibic odpalił sobie racę prosto w twarz!

  Mamy murowanego kandydata na najgłupszego kibola 2012 roku. Trzeba będzie zadać sobie naprawdę sporo trudu, aby przebić wyczyn zamaskowanego fanatyka Słowana Bratysława.