Kia Sportage

Artykuły - Kia Sportage (8)

 • Kia Sportage - skazana na sukces?

  Kia Sportage - skazana na sukces?

  Trzecia generacja koreańskiego crossovera okazała się prawdziwym hitem rynkowym. Sprawdzamy czy następca ma predyspozycje do kontynuowania tej popularności.
 • Nowa Kia Sportage. Wiemy już niemal wszystko

  Nowa Kia Sportage. Wiemy już niemal wszystko

  Kia ujawniła dane techniczne nowego Sportage'a oraz pierwsze fotografie wnętrza. Samochód zadebiutuje już w połowie września na salonie we Frankfurcie.
 • Oto nowa Kia Sportage. Pierwsze szkice!

  Oto nowa Kia Sportage. Pierwsze szkice!

  Jeśli wydaje się wam, że obecne wcielenie Kii Sportage pochwalić się może niedługim stażem rynkowym przypominamy, że mija właśnie pięć lat od jego debiutu. Nie dziwi więc, że Koreańczycy coraz głośniej mówią o kolejnej generacji.
 • Całkiem nowa kia sportage

  Całkiem nowa kia sportage

  Pod koniec sierpnia w polskich salonach pojawiła się nowa kia sportage.
 • Sportage ze Słowacji

  Sportage ze Słowacji

  Kia sportage jest produkowana na Słowacji. W fabryce w Żylinie (200 km na północny-zachód od Bratysławy) montuje się już dwa modele cee'd (5-drzwiowy hatchback i od niedawna kombi). Niebawem na taśmy produkcyjne trafi trzy pro_cee'd. Słowacką fabrykę wybudowano w rekordowym czasie - decyzję o jej lokalizacji u naszych południowych sąsiadów ogłoszono w
 • Nowa kia sportage

  Nowa kia sportage

  Po jedenastu latach od debiutu pierwszego modelu o nazwie sportage Kia wprowadza do produkcji zupełnie nowy samochód o tej samej nazwie.
 • Nowy sportage

  Nowy sportage

  Po dziewięciu latach obecności na rynku terenowa Kia Sportage, która nie tylko w Europie cieszy się całkiem sporą popularnością na salonie samochodowym w Paryżu pojawi się wreszcie w nowej wersji.
 • Specjalne wydanie Sportage

  Specjalne wydanie Sportage

  Po siedmiu latach obecności na rynku terenowa Kia Sportage, która nie tylko w Europie cieszy się całkiem sporą popularnością, przygotowuje się do ustąpienia miejsca nowszym pojazdom. Przedstawiciele Kia zapowiedzieli już wypuszczenie na rynek drugiej generacji tego auta. W Europie Zachodniej koreański producent chce jednak jeszcze przez chwilę przyciągnąć uwagę klientów obecną wersją Sportage. W tym celu 15 lutego zostanie wypuszczona na rynek specjalna, limitowana edycja modelu oznaczonego symbolem XSE.

Filmy - Kia Sportage (3)

 • Sportage i policja!

  Produkowana w słowackiej Żylinie Sportage to największy przebój Kia. W salonach sprzedaży pojawił się już nowy model. Marketingowcy koreańskiego koncernu wymyślili serię fajnych spotów prezentujących ten samochód. W roli głównej Sportage i policja!
 • Kia sportage hybrid

  Kia zaprezentowała na salonie paryskim hybrydową wersję nowego sportage'a.
 • Nowa kia sportage

  Jeździliśmy nową generacją koreańskiego SUV-a.