Kia Optima

Artykuły - Kia Optima (12)

 • Kia Optima SW wyceniona w Polsce

  Kia Optima SW wyceniona w Polsce

  Doczekaliśmy się wreszcie długo oczekiwanego koreańskiego kombi klasy średniej. Ile trzeba będzie zapłacić za Optimę w wersji kombi?
 • Kia Optima PHEV i Niro w europejskich wersjach

  Kia Optima PHEV i Niro w europejskich wersjach

  Koreański producent przygotowuje się do genewskich premier swoich nowych modeli.
 • Kia Optima Sportswagon. Pierwsze kombi Kii segmentu D!

  Kia Optima Sportswagon. Pierwsze kombi Kii segmentu D!

  Zbliżający się wielkimi krokami salon motoryzacyjny w Genewie to ważne wydarzenie dla przedstawicieli Kii. Koreańczycy, który z każdym rokiem coraz śmielej poczynają sobie na europejskich rynkach, zaprezentują m.in. pierwsze w historii marki kombi segmentu D.
 • Kia Optima w hybrydowych odmianach

  Kia Optima w hybrydowych odmianach

  Oprócz nowego modelu Niro, na trwającym właśnie salonie motoryzacyjnym w Chicago, Kia zaprezentowała gruntownie zmodernizowaną Optimę w wersach Hybrid oraz Hybrid Plug-in.
 • Nowa Kia Optima. Znamy ceny!

  Nowa Kia Optima. Znamy ceny!

  Do polskich salonów wjeżdża właśnie nowa Kia Optima. Samochód, którego europejska odmiana zadebiutowała pod koniec sierpnia we Frankfurcie, może „napsuć krwi" europejskim rywalom w segmencie D.
 • Kia Optima GT. Ładne auto z dużą mocą

  Kia Optima GT. Ładne auto z dużą mocą

  ​Pewnym zaskoczeniem na stoisku Kii we Frankfurcie była Optima w wersji GT. Przypomnijmy, że pierwsze fotografie nowej Kii Optima Koreańczycy pokazał niespełna miesiąc temu. Nie było jednak wówczas mowy o wersji usportowionej.
 • Kia Optima w europejskiej wersji!

  Kia Optima w europejskiej wersji!

  W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia oraz informacje na temat kolejnej generacji Kii Optimy w europejskiej specyfikacji.
 • Nowa Kia Optima

  Nowa Kia Optima

  ​Na salonie w Nowym Jorku debiutowała nowa generacja Kii Optima. Model ten jest bardzo ważny dla koreańskiego producenta - od trzech lat Optima jest bestsellerem Kii w USA.
 • Całkiem nowa Kia Optima

  Całkiem nowa Kia Optima

  Kia opublikowała pierwsze zdjęcie nowego modelu Optima. Popularny w Stanach Zjednoczonych sedan koreańskiej marki zadebiutuje już za kilka dni na salonie motoryzacyjnym w Nowym Jorku.
 • Taka będzie nowa Kia Optima

  Taka będzie nowa Kia Optima

  Kia opublikowała pierwsze grafiki zapowiadające wygląd nowej generacji modelu Optima. Debiut auta zaplanowany został na 1 kwietnia, gdy rozpocznie się Międzynarodowy Salon Samochodowy w Nowym Jorku.