Kia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
kia ,

Artykuły - Kia (28)

 • Hyundai - elektryczna hulajnoga o zasięgu 20 km

  Hyundai - elektryczna hulajnoga o zasięgu 20 km

  Hyundai Motor Group opracował elektryczną hulajnogę, która bazuje na prototypie zaprezentowanym podczas targów CES 2017. Hulajnoga ma napęd na tylne koła, akumulator litowy oraz światła LED z przodu i z tyłu.
 • 21 ekranów dotykowych w ultranowoczesnym koncepcie Kia

  21 ekranów dotykowych w ultranowoczesnym koncepcie Kia

  Na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie, koreańska marka zaprezentuje najnowszy koncept elektrycznego samochodu przyszłości. Największą uwagę zwraca wnętrze oryginalnego pojazdu.
 • Oto kształty nowej, tylnonapęodwej Kii GT

  Oto kształty nowej, tylnonapęodwej Kii GT

  Kia stopniuje napięcie przed - przypadającym na 8 stycznia - debiutem zupełnie nowego modelu o usportowionym charakterze.
 • "Brzydkie kaczątko" motoryzacji. Wiesz, o jaką markę chodzi?

  "Brzydkie kaczątko" motoryzacji. Wiesz, o jaką markę chodzi?

  Jeśli pokusić się o wskazanie producenta, który w ostatnich 20-latach dokonał najbardziej spektakularnej transformacji okaże się, że jest nim... Kia.
 • Koreańczycy w natarciu. Kolejny rekord Kii!

  Koreańczycy w natarciu. Kolejny rekord Kii!

  Pozyskanie Petera Schreyera było dla Kii punktem zwrotnym. Gruntowne odświeżenie oferty i wprowadzenie przez Niemca nowego języka stylistycznego zaowocowało skokowym wzrostem sprzedaży na kluczowych rynkach.
 • Kia opracowała nową automatyczną przekładnię o 8 biegach

  Kia opracowała nową automatyczną przekładnię o 8 biegach

  Koreańczycy nie zwalniają tempa. Kia ujawniła szczegóły techniczne dotyczące opracowanej właśnie automatycznej skrzyni biegów o ośmiu przełożeniach.
 • Świetny wynik Kii w amerykańskim rankingu

  Świetny wynik Kii w amerykańskim rankingu

  Kia Motors zanotowała nowy, historyczny sukces na swym koncie, uzyskując najwyższą klasyfikację w J.D. Power Initial Quality Study 2016 spośród 33 marek obecnych na rynku USA.
 • Rekordowa sprzedaż Kii

  Rekordowa sprzedaż Kii

  Czasy, gdy nabywcy z niechęcią i pewnymi obawami podchodzili do samochodów koreańskich marek minęły bezpowrotnie. Rekordową sprzedaż notuje chociażby Kia. Przedstawiciele Koreańskiej marki poinformowali właśnie, że w pierwszym kwartale roku firma dostarczyła klientom 940 667 pojazdów.
 • Kia winna naruszenia prawa konkurencji. Ale nie w Polsce!

  Kia winna naruszenia prawa konkurencji. Ale nie w Polsce!

  Koreański producent samochodów został uznany winnym naruszenia prawa konkurencji. Sprawa może okazać się precedensowa dla całej Unii Europejskiej.
 • Dlaczego nie ma cabrio z Korei? Poznaj wyjaśnienie zagadki!

  Dlaczego nie ma cabrio z Korei? Poznaj wyjaśnienie zagadki!

  Chociaż marki Hyundai i Kia, bijąc kolejne rekordy sprzedaży, mają się obecnie lepiej niż kiedykolwiek, ich ofertę trudno uznać za pełną. W cennikach nie znajdziecie np. ani jednego kabrioletu. Dlaczego?

Filmy - Kia (7)