Khloe Kardashian

Artykuły - Khloe Kardashian (4)

 • Lionel Richie ojcem Khloe Kardashian?

  Lionel Richie ojcem Khloe Kardashian?

  Zdaniem wielu, jeśli ktoś miałby być ojcem Khloe Kardashian, to z pewnością nie jest nim Robert Kardashian. Według najnowszych plotek, ojcem Kardashianki miałby być Lionel Richie.
 • Nie można się z nimi nudzić!

  Nie można się z nimi nudzić!

  Są młode, bogate i wiedzą jak dobrze wyglądać. Czy słoneczna Floryda jest gotowa na zwariowane i nieobliczalne siostry? Nowy sezon przygód szalonych Kourtney i Khloe Kardashian to mnóstwo świetnej zabawy.
 • Lamar Odom chciałby szybko zostać ojcem

  Lamar Odom chciałby szybko zostać ojcem

  Gwiazda reality show - Khloe Kardashian rozważa możliwość pójścia w ślady siostry - Courtney i zostania mamą - pisze portal aceshowbiz.com.
 • Lamar Odom ożenił się po miesiącu znajomości

  Lamar Odom ożenił się po miesiącu znajomości

  Mistrz ligi koszykówki NBA w barwach Los Angeles Lakers - Lamar Odom, poślubił w niedzielę gwiazdę amerykańskiej telewizji Khloe Kardashian.

Filmy - Khloe Kardashian (3)

 • Khloe Kardashian schudła blisko 15 kg

  Khloe Kardashian ciężko pracuje, by wrócić do figury sprzed ciąży. Celebrytka od urodzenia córeczki schudła już blisko 15 kg. Gwiazda przyznała, że pomogło karmienie piersią i aktywność zarówno w ciąży, jak i po niej. Zaznaczyła jednak, że nie wywierała na sobie żadnej presji. „Jestem zszokowana, że tak szybko straciłam tyle wagi” - przyznała. „Nigdy nie porównywałam się do innych kobiet, ponieważ każda z nas ma własną drogę. Mamy różne priorytety w naszym codziennym życiu” - dodała.
 • Khloe Kardashian wybaczyła Tristanowi Thompsonowi?

  Khloe wybaczyła Tristanowi? Para została przyłapana w restauracji. Jedli lunch z przyjaciółmi, śmiejąc się i żartując. Podobno gwiazda dała mu drugą szansę. „Skupiła się na tym, by utrzymać rodzinę. Pogodziła się z Tristanem, nie rozmawiają o rozstaniu” - wyznało źródło z otoczenia celebrytki.
 • Wstydliwa przyjemność gwiazd

  Uchodziły za synonim kiczu i tandety - dziś jednak wracają do łask! Świąteczne sweterki i inne świąteczne elementy garderoby z "obciachowymi" motywami można znaleźć w szafie niejednej gwiazdy. Liam Hemsworth ma ich całą kolekcję, a rodzina Kardashianów uwielbia bożonarodzeniowe piżamy...