Kevin sam w Nowym Jorku

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kevin sam w Nowym Jorku (Film (1992)[Home Alone 2: Lost in New York] Reż.Chris Columbus) ,

Artykuły - Kevin sam w Nowym Jorku (17)

 • Macaulay Culkin apeluje, aby usunąć Trumpa z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Macaulay Culkin apeluje, aby usunąć Trumpa z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Po szturmie na Kapitol zwolenników prezydenta USA Donalda Trumpa, spadły na niego zarzuty, że podżegał do przemocy. Z tego powodu grozi mu nie tylko impeachment, ale mogą być i inne konsekwencje. Na przykład to, że może zostać wycięty z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Odtwórca roli Kevina, Macaulay Culkin, poparł apel internautów, aby przemontować tę produkcję.
 • Kanadyjska telewizja wycięła scenę z Trumpem z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Kanadyjska telewizja wycięła scenę z Trumpem z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Zanim został prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donald Trump pojawił się w epizodach w kilku filmach i serialach. Grał w nich samego siebie, czyli człowieka sukcesu. W epizodycznej roli wystąpił też w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku". Widzowie kanadyjskiej telewizji CBC nie zobaczyli jednak sceny z jego udziałem w wigilijny wieczór.
 • "Kevin sam w Nowym Jorku", czyli za co kochamy Kevina

  "Kevin sam w Nowym Jorku", czyli za co kochamy Kevina

  Kultowa komedia o małym chłopcu, który gubi się rodzicom, od lat jest jednym z najchętniej oglądanych świątecznych filmów. Grający go Macaulay Culkin za popularność zapłacił wysoką cenę.
 • Matki z piekła rodem

  Matki z piekła rodem

  W komedii "Złe mamuśki" Jona Lucasa i Scotta Moore'a - na ekranach kin od 5 sierpnia - bohaterki nie stanowią dobrego wzoru dla swoich dzieci. Nudne życie rodzinne urozmaicają alkoholem, w supermarkecie urządzają dziką imprezę, a na deser organizują domówkę, którą cała okolica będzie pamiętać przez wiele, wiele lat. W historii kina bywały jednak znacznie trudniejsze przypadki - oto najgorsze filmowe matki wszech czasów.
 • Polsat Film: Hitem "Kevin sam w Nowym Jorku" oraz "Szklana pułapka 2"

  Polsat Film: Hitem "Kevin sam w Nowym Jorku" oraz "Szklana pułapka 2"

  Polsat Film w Nowy Rok był najchętniej oglądanym kanałem filmowym wśród abonentów Cyfrowego Polsatu oraz znalazł się w ścisłej czołówce kanałów filmowych, dostępnych w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych.
 • Smerfy w dobrych rękach

  Smerfy w dobrych rękach

  Raja Gosnell został reżyserem kinowej wersji "Smerfów". W filmie wspólnie wystąpią żywi aktorzy i animowane postacie.
 • Syndrom inżyniera Mamonia

  Syndrom inżyniera Mamonia

  Pamiętacie inżyniera Mamonia (Zdzisław Maklakiewicz) z "Rejsu", któremu podobają się tylko te piosenki, które już wcześniej słyszał. TNS OBOP sporządzi telewizyjno-świąteczną "listę Mamonia".
 • Nie ma świąt bez Wham! i Kevina

  Nie ma świąt bez Wham! i Kevina

  Święta Bożego Narodzenia bez docierającej do nas zewsząd piosenki "Last Christmas" i sympatycznego déja vu w postaci przygód Kevina, byłyby puste, proste i zbyt uduchowione jak na obecną modę na konsumpcjonizm.
 • Michael Jackson nieprzystosowany?

  Michael Jackson nieprzystosowany?

  Popularny niegdyś aktor Macaulay Culkin ("Kevin sam w domu"), jeden z najlepszych przyjaciół Michaela Jacksona, wypowiedział się na temat ostatnich problemów amerykańskiego gwiazdora muzyki pop. W jego opinii ich przyczyną jest nieprzystosowanie Jacksona do rzeczywistości.
 • Świąteczne hity filmowe

  Świąteczne hity filmowe

  W ankiecie portalu INTERIA.PL na najpopularniejszy film związany ze świętami Bożego Narodzenia, bezdyskusyjnie zwyciężył "Kevin sam w domu", w reżyserii Chrisa Columbusa, z Macaulay Culkinem w roli głównej. Film o pozostawionym przez przypadek przez rodziców bez opieki chłopcu, który podczas świąt broni swego domu przed zapędami dwóch rabusiów, otrzymał zdecydowaną większość głosów. Okazało się jednocześnie, iż wielu ankietowanych w ogóle nie lubi filmów o świętach.