Kevin Costner

Synonimy:
Costner Kevin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kevin Costner (72)

 • Kevin Costner: Niczego nie żałuję

  Kevin Costner: Niczego nie żałuję

  Kevin Costner, jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser, a prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk, kończy w sobotę, 18 stycznia, 65 lat.
 • ​Kevin Costner napisze scenariusz serialu o agentach

  ​Kevin Costner napisze scenariusz serialu o agentach

  Laureat Oscara Kevin Costner będzie autorem scenariusza i producentem nowego serialu. Projekt zatytułowany "ISB" powstanie dla stacji ABC.
 • Kevin Costner: Liczy się tylko rodzina

  Kevin Costner: Liczy się tylko rodzina

  – Jaki jest przepis na szczęśliwe małżeństwo? Myślę, że zdolność mówienia "przepraszam", nawet jeśli jestem pewien, że mam rację – mówi Kevin Costner, który od 15 lat jest mężem pięknej Christine Baumgartner.
 • "Yellowstone": Nowy serial z Keviem Costnerem na Paramount Channel

  "Yellowstone": Nowy serial z Keviem Costnerem na Paramount Channel

  Już w niedzielę, 7 kwietnia, wieczorem na antenie Paramount Channel pojawi się serial "Yellowstone" z Keviem Costnerem w roli głównej.
 • Kevin Costner: Uratowała go miłość

  Kevin Costner: Uratowała go miłość

  Jest symbolem Ameryki. Przystojny, wysoki blondyn, który czegokolwiek się dotknie, osiąga sukces. Jego bliscy twierdzą, że bywa uparty jak osioł, ale to dzięki silnej woli realizuje swoje cele.
 • Kevin Costner - śmiertelnie niebezpieczna droga na casting

  Kevin Costner - śmiertelnie niebezpieczna droga na casting

  Na swój pierwszy poważny casting, do spektaklu w lokalnym teatrze, Kevin Costner pojechał starym autem. Podróż mogła zakończyć się dla niego tragedią, gdyż pedał przyśpieszenia w jego samochodzie zepsuł się i zapadł w podłogę.
 • Kevin Costner: Śmiertelnie niebezpieczna droga na casting

  Kevin Costner: Śmiertelnie niebezpieczna droga na casting

  Na swój pierwszy poważny casting do spektaklu w lokalnym teatrze Kevin Costner pojechał starym autem. Podróż mogła zakończyć się dla niego tragedią, gdyż pedał przyśpieszenia w jego samochodzie zepsuł się i zapadł w podłogę.
 • Gwiazdy i ich dzieci. Liczna rodzina to szczęście?

  Gwiazdy i ich dzieci. Liczna rodzina to szczęście?

  Są zdobywcami wielu cennych nagród, a fani ich kochają. Oni jednak mówią, że trofea niewiele znaczą. Czują się spełnieni tylko dlatego, że doczekali się potomstwa - i to bardzo licznego!
 • Kevin Costner: Zaczynał od ról w filmach erotycznych

  Kevin Costner: Zaczynał od ról w filmach erotycznych

  Został aktorem dzięki niezwykłemu spotkaniu podczas powrotu z podróży poślubnej. Pierwsze role zagrał jednak w filmach erotycznych.
 • Oscary w cieniu Malin

  Oscary w cieniu Malin

  Oscar to bez wątpienia najważniejsze wyróżnienie dla każdego filmowca. Nagrody Akademii zdobywały największe gwiazdy kina. Złota Malina to z kolei przeciwieństwo filmowego Olimpu. "Nagroda", która jest powodem do wstydu i upokorzenia. Są jednak osoby, którym mają na swym koncie obie te statuetki. Co zaskakujące, to bardzo często prawdziwe ikony filmu.

Filmy - Kevin Costner (1)

 • Kevin Costner i Diane Lane jako przybrani rodzice Supermana

  Myślę, że Zack upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze udało mu się wprowadzić w życie swoją wizję i wydaje mi się, że ma za sobą poparcie fanów. Myślę, że pokazał w tym filmie wszystko, co mogli sobie wymarzyć - powiedział Kevin Costner, który gra rolę ojca Supermana w filmie "Człowiek ze stali".