Keira Knightley

Synonimy:
Knightley Keira,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Keira Knightley (128)

 • Keira Knightley po raz pierwszy zagra w serialu

  Keira Knightley po raz pierwszy zagra w serialu

  Keira Knightley dołączy do plejady wielu innych aktorskich znamienitości, które w ostatnim czasie zgodziły się wystąpić w serialach. Brytyjska aktorka zagra główną rolę w miniserialu realizowanym dla platformy Hulu, który jest ekranizacją powieści "The Other Typist". Aktorka zaangażowała się też w produkcję tego projektu.
 • Keira Knightley: Odkryte piękno

  Keira Knightley: Odkryte piękno

  Świętuje dopiero trzydzieste piąte urodziny, a już od wielu lat jest gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.
 • Keira Knightley wróciła do aktorstwa po długiej przerwie

  Keira Knightley wróciła do aktorstwa po długiej przerwie

  Keira Knightley miesiąc temu urodziła drugie dziecko. Nominowana do Oscara aktorka pierwszy raz po porodzie pojawiła się na czerwonym dywanie.
 • Keiry Knightley życie z dysleksją

  Keiry Knightley życie z dysleksją

  Keira Knightley jest dowodem na to, że przed dyslektykami nie jest zamknięta droga do wielkiej kariery. - Moja mama mogła zmusić mnie do pracy nad czytaniem tylko w jeden sposób: obiecując, że wynajmie mi agenta - wspomina aktorka.
 • Keiry Knightley życie z dysleksją

  Keiry Knightley życie z dysleksją

  Keira Knightley jest dowodem na to, że przed dyslektykami nie jest zamknięta droga do wielkiej kariery. "Moja mama mogła zmusić mnie do pracy nad czytaniem tylko w jeden sposób: obiecując, że wynajmie mi agenta" - wspomina aktorka.
 • Keira Knightley o kręceniu scen erotycznych

  Keira Knightley o kręceniu scen erotycznych

  Keira Knightley nie ma problemu z rozbieraniem się przed kamerą. Przyznaje jednak, że kręcenie scen erotycznych nie należy do najbardziej komfortowych zajęć w pracy aktora. Przy okazji premiery swojego najnowszego filmu aktorka wspomniała o wyjątku od tej reguły.
 • Keira Knightley: O molestowaniu seksualnym mówiono już dekadę temu

  Keira Knightley: O molestowaniu seksualnym mówiono już dekadę temu

  Aktorka Keira Knightley aktywnie wspiera ruch #MeToo. Gwiazda "Piratów z Karaibów" zaznaczyła jednak, że o molestowaniu seksualnym w Hollywood mówiono już lata temu. Jednak media skupiły się na problemie w 2017 roku, dopiero po skandalu Harvey'a Weinsteina.
 • Keira Knightley w ekranizacji bestsellera

  Keira Knightley w ekranizacji bestsellera

  Keira Knightley i Alexander Skarsgard zagrają główne role w dramacie "The Aftermath" Jamesa Kenta („Testament młodości”). Film jest adaptacją powieści Rhidiana Brooka.
 • Keira Knightley zostanie rosyjską carycą

  Keira Knightley zostanie rosyjską carycą

  Dwukrotnie nominowana do Oscara Keira Knightley jest główną kandydatką do zagrania rosyjskiej carycy Katarzyny Wielkiej w filmie biograficznym "Catherine the Great".
 • Keira Knightley negocjuje rolę znanej pisarki

  Keira Knightley negocjuje rolę znanej pisarki

  Dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka Keira Knightley prowadzi rozmowy w sprawie głównej roli w filmie biograficznym "Colette".

Filmy - Keira Knightley (3)

 • "Zacznijmy od nowa"

  Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego więź z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie ich dwojga...
 • "Anna Karenina"

  Najnowsza ekranizacja powieści Lwa Tołstoja - historii tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law)...
 • "Przyjaciel do końca świata"

  Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. W takich właśnie okolicznościach los nieoczekiwanie zetknie ze sobą Dodge'a (Steve Carell) i Penny (Keira Knightley)...