Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kazimierz Marcinkiewicz (19)

• Zapaśnicze MŚ: Baran 13., Marcinkiewicz 16.

Radosław Baran (Grunwald Poznań) zajął 13. miejsce w wadze 96 kg zapaśniczych mistrzostw świata w stylu wolnym w Stambule, natomiast Radosław Marcinkiewicz (Górnik Łęczna) był 16. w kategorii 84 kg.
  • Memoriał Szydłowskiej: na starcie łucznicy z siedmiu krajów

Łucznicy z siedmiu krajów wystąpią w 28. Memoriale Ireny Szydłowskiej, który w najbliższy weekend odbędzie się w Warszawie. Imprezą będzie okazją do uroczystego pożegnania kończącej karierę brązowej medalistki olimpijskiej z Atlanty Iwony Marcinkiewicz.
  • Wygrana Marcinkiewicza w Biszkeku

Radosław Marcinkiewicz (Górnik Łęczna) wygrał rywalizację w wadze 84 kg w międzynarodowym turnieju zapaśniczym w stylu wolnym w stolicy Kirgistanu Biszkeku. Drugie miejsca zajęli Adam Sobieraj (Grunwald Poznań) oraz Bartłomiej Bartnicki (Górnik Łęczna).
  • Łuczniczy PŚ: Mospinek będzie walczyć o trzecie miejsce

Łuczniczy PŚ: Mospinek będzie walczyć o trzecie miejsce

Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz) walczyć będzie w sobotę w chorwackim Porecu o trzecie miejsce w pierwszych tegorocznych zawodach Pucharu Świata w strzelaniu z łuku klasycznego. Jej przeciwniczką została Francuzka Berengere Schuh.
  • Marcinkiewicz wygrał w Biszkeku

Radosław Marcinkiewicz (Górnik Łęczna) wygrał rywalizację w kategorii 84 kg podczas międzynarodowego turnieju zapaśniczego w stylu wolnym w stolicy Kirgistanu Biszkeku.
  • Polki wygrały, Polacy drudzy

Reprezentacja Polski w składzie: Małgorzata Ćwienczek (Czarna Strzała Bytom), Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa) i Natalia Leśniak (Łucznik Żywiec) wygrała międzynarodowe zawody łucznicze Grand Prix Europy w Sofii pokonując w finale Rosję 208:207.
  • ME: Polak przegrał walkę o brąz

Radosław Marcinkiewicz (Górnik Łęczna) wywalczył w pierwszym dniu odbywających się w Wilnie zapaśniczych mistrzostw Europy w stylu wolnym piąte miejsce w wadze 88 kg. W decydującej walce o brązowy medal Polak przegrał z Gochanem Yavaserem (Turcja) 0:2 (0:3, 0:1).
  • Marcinkiewicz powalczy o "brąz"

Podczas odbywających się w Wilnie zapaśniczych mistrzostw Europy w stylu wolnym Radosław Marcinkiewicz (Górnik Łęczna) walczył będzie we wtorkowy wieczór o brązowy medal w wadze 84 kg.
  • Turniej zapaśniczy wolniaków w Ankarze

Radosław Marcinkiewicz (Górnik Łęczna) spisał się najlepiej z polskich zapaśników w międzynarodowym turnieju w stylu wolnym w Ankarze, zajmując ósme miejsce w kategorii 84 kg.
  • Marcinkiewicz wyeliminowana

Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa) przegrała w 1/16 finału turnieju indywidualnego łuczniczek z Rosjanką Natalią Erdynijewą, brązową medalistką ubiegłorocznych mistrzostw świata w Lipsku, 103:104 i została wyeliminowana.