Kazimierz Kaczor

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
kazimierz kaczor ,

Artykuły - Kazimierz Kaczor (15)

 • Kazimierz Kaczor: To był szok, ale nie podupadłem na duchu

  Kazimierz Kaczor: To był szok, ale nie podupadłem na duchu

  Trafiła mu się rola ojca dwóch córek i bardzo ją sobie chwali, bo Kazimierz Kaczor sam o swoje córki jest bardzo zazdrosny. Z żoną ma wspólne hobby i potrafi też z pasją odpoczywać. Praca daje mu poczucie dumy, spełnienia i zadowolenia, a dzięki sympatii widzów wie, że dobrze wybrał zawód.
 • Kazimierz Kaczor: Serce na dłoni

  Kazimierz Kaczor: Serce na dłoni

  We wtorek, 9 lutego, 75. urodziny obchodzi Kazimierz Kaczor - popularny aktor, prezenter telewizyjny, w przeszłości działacz antykomunistyczny i członek Rady Kultury przy prezydencie RP. Uznanie telewidzów zdobył dzięki kreacji postaci Leona Kurasia ("Polskie drogi"), tytułowego bohatera serialu "Jan Serce" czy Zygmunta Kotka ("Alternatywy 4").
 • Kazimierz Kaczor i "Alternatywy 4": "Jak zostałem dźwigowym"

  Kazimierz Kaczor i "Alternatywy 4": "Jak zostałem dźwigowym"

  Kazimierz Kaczor opowiada o tym, jak został dyplomowanym operatorem dźwigu. Wszystko działo się tuż po emisji serialu "Alternatywy 4", w którym aktor grał jedną z głównych ról. W tym serial obchodzi 30. urodziny.
 • Kazimierz Kaczor: "Spokojnie maluchu, bo się naderwiesz"

  Kazimierz Kaczor: "Spokojnie maluchu, bo się naderwiesz"

  Kochany przez miliony Polaków, wybitny aktor filmowy i teatralny, niezapomniany Zygmunt Kotek z serialu "Alternatywy 4". Przedstawiamy wyjątkowy materiał wybrany przez bohatera specjalnie dla EksMagazynu - fragmenty książki "Kazimierz Kaczor. Nie tylko polskie drogi", która ukazała się z początkiem listopada nakładem wydawnictwa Sine Qua Non
 • Paweł Piotrowicz, Kazimierz Kaczor. Nie tylko polskie drogi

  Paweł Piotrowicz, Kazimierz Kaczor. Nie tylko polskie drogi

  Fascynująca książka o życiu aktora, któremu los pisał niejednokrotnie barwniejszy scenariusz niż granym przez niego postaciom.

Zdjęcia - Kazimierz Kaczor (1)

Filmy - Kazimierz Kaczor (3)

 • "Układ zamknięty"

  "Układ zamknięty" to thriller w reżyserii Ryszarda Bugajskiego. Trzej prominentni biznesmeni padają ofiarą misternie uknutej intrygi na wysokich szczeblach wymiaru sprawiedliwości. Pewnego ranka do ich domów wkraczają agenci Centralnego Biura Śledczego i antyterroryści - ale żaden z przedsiębiorców nie ma bladego pojęcia, skąd wzięły się stawiane im zarzuty...
 • Kazimierz Kaczor w "Komediancie"

  Popularny aktor opowiada o swojej roli w spektaklu "Komediant", który od 28 stycznia można oglądać na deskach Teatru Powszechnego.
 • Śmieszny, tragiczny, ironiczny

  Na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie swoja premierą ma kolejne przedstawienie - "Komediant" w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza.