Kazimierz Dolny nad Wisłą

Artykuły - Kazimierz Dolny nad Wisłą (5)

 • Co na "Dwóch Brzegach"?

  Co na "Dwóch Brzegach"?

  Filmy pokazujące najnowsze trendy światowej kinematografii, a także spotkania z twórcami, koncerty oraz wystawy wypełnią program 7. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi", który w sobotę, 27 lipca, rozpocznie się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
 • Co na finał "Dwóch Brzegów"?

  Co na finał "Dwóch Brzegów"?

  Polska premiera "Wielkiego piękna" zakończy 7. edycję Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Film był jednym z kandydatów do Złotej Palmy na tegorocznym Festiwalu w Cannes.
 • Niezależność w cenie!

  Niezależność w cenie!

  Punkrock, komedia pomyłek i powrót do lat sześćdziesiątych - te motywy najbardziej spodobały się Niezależnemu Jury podczas 6. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.
 • Dwójka na festiwalu "Dwa Brzegi"

  Dwójka na festiwalu "Dwa Brzegi"

  Już w najbliższą sobotę, 28 lipca, rozpoczyna się 6. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki "dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. W telewizyjnej Dwójce będzie można śledzić najważniejsze festiwalowe wydarzenia.
 • "Dwa Brzegi": Co w tym roku?

  "Dwa Brzegi": Co w tym roku?

  Kolejna edycja festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą odbędzie się od 28 lipca do 5 sierpnia. Hasło tegorocznej imprezy to "Filozofia buntu". Widzowie spotkają się między innymi z Markiem Kondratem, Markiem Koterskim i Fridrikiem Thornem Fridrikssonem.