Każdego dnia

Artykuły - Każdego dnia (62)

 • "Każdego dnia": Książkowy bestseller na ekranie

  "Każdego dnia": Książkowy bestseller na ekranie

  "Każdego dnia", w kinach już od 2 marca, to nowy film w reżyserii Michaela Sucsy'ego, autora wielkiego hitu "I że cię nie opuszczę". Sucsy podjął się tym razem adaptacji bestsellerowej książki Davida Levithana.
 • Michael Sucsy znów w akcji

  Michael Sucsy znów w akcji

  Michael Sucsy, reżyser wielkiego hitu "I że cię nie opuszczę", z Rachel McAdams i Channingiem Tatumem, zrealizował kolejny film, który ma szansę podbić serca widzów - "Każdego dnia". Rzecz opowiada oczywiście o miłości.
 • "Każdego dnia"​: Pokonała 350 konkurentek

  "Każdego dnia"​: Pokonała 350 konkurentek

  "Każdego dnia" to filmowa love story oparta na bestsellerowej powieści Davida Levithana pod tym samym tytułem. Książkę Levithana, jednego z najpopularniejszych twórców literatury młodzieżowej, na ekran przeniósł reżyser "I że cię nie opuszczę", Michael Sucsy. Główną bohaterką filmu, który do kin trafi 2 marca, jest szesnastolatka Rhiannon. Dziewczyna zakochuje się w nastolatku, który każdego dnia budzi się w... ciele kogoś innego.
 • "​Każdego dnia": Budzić się w innym ciele

  "​Każdego dnia": Budzić się w innym ciele

  Do sieci trafił właśnie zwiastun filmowego love story, opartego na bestsellerowej powieści Davida Levithana, jednego z najpopularniejszych twórców literatury młodzieżowej.
 • Co druga firma w Polsce nie jest przygotowana na atak hakerów

  Co druga firma w Polsce nie jest przygotowana na atak hakerów

  Każdego dnia hakerzy atakują firmy na świecie ponad 6,5 miliona razy. Rok 2017 jest rekordowy, jeśli chodzi o aktywność hakerów. Jak wynika z badań Check Point, w Polsce ponad 90 proc. firm doświadczyło co najmniej kilkudziesięciu ataków w ciągu roku, jednocześnie wzrosły koszty wynikające z cyberataków. Przeciętny koszt jednorazowego ataku na polską firmę średniej wielkości sięga 1,5 mln złotych.
 • Biuro Informacji Kredytowej ostrzega przed przelewami za złotówkę

  Biuro Informacji Kredytowej ostrzega przed przelewami za złotówkę

  Od stycznia do marca 2017 roku każdego dnia próbowano wyłudzać blisko 1 mln zł, głównie przy pomocy skradzionych dowodów osobistych - wynika z danych Związku Banków Polskich.
 • W Polsce nowe akty prawne produkuje się na potęgę

  W Polsce nowe akty prawne produkuje się na potęgę

  Średnio 4 godziny i 17 minut musiałby poświęcić każdego dnia roboczego polski obywatel, aby zapoznać się ze zmianami prawnymi wprowadzonymi w 2016 r. - wynika z najnowszego "Barometru stabilności otoczenia prawnego w polskiej gospodarce". W życie weszły wówczas nowe ustawy i rozporządzenia liczące blisko 32 tys. stron maszynopisu. To historyczny rekord.
 • Ranking Zaufanych Opinii Ceneo.pl 2016

  Ranking Zaufanych Opinii Ceneo.pl 2016

  Zaufane Opinie są oznaczone w serwisie charakterystyczną zieloną tarczą. Pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali rzeczywistych zakupów. Każdego dnia użytkownicy Ceneo.pl wystawiają ok. 4,8 tys. Zaufanych Opinii. W programie "Zaufane Opinie Ceneo.pl" bierze udział ok 3800 sklepów. Oferty sklepów nagradzanych w programie są odwiedzane nawet 23% częściej niż pozostałe.
 • "Firmowe Ewolucje" wracają do telewizji

  "Firmowe Ewolucje" wracają do telewizji

  Już dzisiaj, 6 września (wtorek), o 22:50 w TVP1 startuje druga odsłona telewizyjnego show "Firmowe Ewolucje". Pierwszą edycję obejrzało ok. 7 mln widzów, a producenci obiecują, że tym razem również nie zabraknie emocji, a problemy i wyzwania z którymi zderzają się przedsiębiorcy każdego dnia zaskoczą nie tylko ekspertów i prowadzących, ale również samych telewidzów.
 • Wielki powrót kaszy na polskie stoły

  Wielki powrót kaszy na polskie stoły

  Apetyczna, sycąca, szybka w przygotowaniu, a przede wszystkim wartościowa - kasza. Dzięki swoim właściwościom odżywczym stanowi doskonały wybór na smaczny i pożywny posiłek. Kampania - Zboże smakuje i inspiruje - przedstawia kolejnego bohatera i zachęca do spożywania kaszy każdego dnia. Dietetycy zapowiadają wielki powrót kaszy na polskie stoły.

Filmy - Każdego dnia (1)