Film - Kazadi

Artykuły - Kazadi (49)

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.
 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.
 • Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Zawodowo realizuje się na wielu polach, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Mimo natłoku pracy i wyznaczonych celów, Patricia Kazadi ma jednak w planach dom, dzieci i kochającą rodzinę.
 • Szczera do bólu Patricia Kazadi

  Szczera do bólu Patricia Kazadi

  Pracuje nad nową płytą, opiekuje się uczestnikami programu "X Factor" i z ogromnym entuzjazmem stara się realizować wszystkie swoje pomysły. Mimo napiętego terminarza Patricia Kazadi zawsze znajduje czas dla rodziny i przyjaciół.
 • Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Prezenterka i wokalistka Patricia Kazadi przyznaje, że zakupy najchętniej robi w sieciówkach a także podczas wyprzedaży. Potrafi jednak wydać o wiele więcej na buty i torebki, do których ma słabość. Żałuje, że nie może zatrzymywać kreacji, w których pracuje przy talent-show "X Factor".
 • "X Factor": Patricia Kazadi cała we łzach

  "X Factor": Patricia Kazadi cała we łzach

  Dogrywka między Jakubem Jonkiszem a zespołem Trzynasta w Samo Południe okazała się dewastująca emocjonalnie dla prowadzącej "X Factor", Patricii Kazadi.
 • Patricia Kazadi miała wypadek

  Patricia Kazadi miała wypadek

  Kilka dni temu Patricia Kazadi chwaliła się fotkami ze swojego urlopu w Alpach. Mogliśmy na nich zobaczyć uśmiechniętą gwiazdę, która aktywnie spędzała czas na stokach alpejskich gór. Niestety wycieczka nie skończyła się tak dobrze, jakby się tego mogła spodziewać Kazadi. Piosenkarka miała wypadek...
 • Patricia Kazadi: Konkurencja niech się boi

  Patricia Kazadi: Konkurencja niech się boi

  Już 1 marca startuje czwarta edycja programu "X Factor". Prowadząca Patricia Kazadi opowiada nam o nowościach, jakie czekają na widzów i wyjaśnia, dlaczego ten show nie ma sobie równych. Zdradza także prywatne plany i marzenia na najbliższą przyszłość.
 • Kazadi: Miewam różne nastroje

  Kazadi: Miewam różne nastroje

  Jaki jest przepis na sukces? Radość życia, pozytywna energia, pracowitość i talent. Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka, prezenterka - dodaje do tego serdeczny uśmiech i otwartość na ludzi. I jak jej nie lubić!
 • Kto muzyczną gwiazdą finału "Top model"?

  Kto muzyczną gwiazdą finału "Top model"?

  Jak poinformowano na oficjalnej stronie programu "Top Model", finał trzeciej edycji uświetni występ Patrycji Kazadi.