Kawasaki

Artykuły - Kawasaki (22)

 • KX-FS6.5A - nowa elektryczna hulajnoga Kawasaki

  KX-FS6.5A - nowa elektryczna hulajnoga Kawasaki

  Wysoka moc i duży komfort użytkowania - w Polsce pojawił się najnowszy model hulajnogi elektrycznej Kawasaki wyposażony w silnik o mocy 350W.
 • Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 6.5D - test elektrycznej deski

  Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 6.5D - test elektrycznej deski

  Moda na elektryczne hulajnogi oraz hoverboardy wciąż nie maleje. Na ulicach miast aż roi się od młodych ludzi korzystających z tego rodzaju gadżetów. Japońska marka Kawasaki postanowiła pójść z duchem czasu i zaprezentowała swoją wersję elektrycznej deski.
 • Nowy rower elektryczny Kawasaki trafia do Polski

  Nowy rower elektryczny Kawasaki trafia do Polski

  ​4cv Mobile, dystrybutor urządzeń elektroniki konsumenckiej, wprowadził do sprzedaży w Polsce wyposażony w napęd elektryczny rower górski klasy premium marki Kawasaki.
 • Taddy znów mistrzem Endurocrossu

  Taddy znów mistrzem Endurocrossu

  Podczas szóstej rundy mistrzostw AMA Endurocrossu, która 20 listopada odbyła się w Las Vegas, polski zawodnik Tadeusz "Taddy" Błażusiak obronił ubiegłoroczny tytuł mistrza najbardziej prestiżowej serii tej dyscypliny.
 • Mityng w Kawasaki: Czwarte miejsce Kozłowskiego na 400 m

  Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn) przebiegł 400 m w 46,69 i zajął czwarte miejsce w mityngu w japońskim mieście Kawasaki. Zwyciężył reprezentant Kostaryki Nery Brenes - 46,14.
 • Kadra Japonii na MŚ w RPA

  Kadra Japonii na MŚ w RPA

  Trener piłkarskiej reprezentacji Japonii Takeshi Okada podał skład zespołu na finały piłkarskich mistrzostw świata w RPA. W 23-osobowym zespole jest pięciu zawodników mających doświadczenie z gry w ligach zagranicznych.
 • Przeciętny czas Gaya w Kawasaki

  Przeciętny czas Gaya w Kawasaki

  Wicemistrz świata Amerykanin Tyson Gay wynikiem 10,13 wygrał bieg na 100 m podczas środowego mityngu lekkoatletycznego w japońskim Kawasaki. Jego czas jest o prawie pół sekundy gorszy od rekordu kraju, który w niedzielę ustanowił w Szanghaju - 9,69.
 • Nie zauważył motocyklisty

  Nie zauważył motocyklisty

  Kierowca stara nie czekał, aż przejedzie motocykl i skręcił. Kawasaki roztrzaskało się o ciężarówkę.
 • Tragedia. Kawasaki w BMW

  Tragedia. Kawasaki w BMW

  Kolejna tragedia motocyklisty. Na trasie 73 w Żabcu, gm. Pacanów, doszło do tragicznego wypadku.
 • MotoGP bez Kawasaki

  MotoGP bez Kawasaki

  Japoński producent motocykli Kawasaki wycofał się z rywalizacji w wyścigach klasy MotoGP. Decyzja związana jest z trudną sytuacją ekonomiczną w całym przemyśle motoryzacyjnym.

Filmy - Kawasaki (1)