Film - kawa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kawa (Wykonawca muzyczny) ,

Artykuły - Kawa (13)

 • Największy świr w Hollywood

  Największy świr w Hollywood

  Kiedy myślimy o Billu Murrayu, do głowy przychodzi nam automatycznie jeden tytuł - "Dzień świstaka". Gdyby jednak urodził się w Polsce, z pewnością kojarzylibyśmy go z "Dniem świra". Najbardziej ekscentryczny z amerykańskich aktorów obchodzi dziś 60. urodziny.
 • Programy śniadaniowe w podróży

  Programy śniadaniowe w podróży

  Lato to czas wielkich podroży i wspaniałych przygód. Dlatego też programy śniadaniowe postanowiły zabrać swoich widzów niemogących uczestniczyć w wakacyjnych wojażach w poranne wędrówki po Polsce i Europie.
 • "Kawa na ławę" tylko w TVN24

  "Kawa na ławę" tylko w TVN24

  Okazuje się, że nie tylko program "Teraz my!" ucierpi na zmianie strategii telewizji TVN. Z ramówki stacji zniknie także niedzielny magazyn Bogdana Rymanowskiego "Kawa na ławę".
 • Kawa z Jimem Jarmuschem

  Kawa z Jimem Jarmuschem

  Z okazji premiery najnowszego filmu Jima Jarmuscha "Limits of Control" krakowskie Kino Pod Baranami przygotowało wieczór pt. "Kawa z Jarmuschem".
 • Co oglądają internauci?

  Co oglądają internauci?

  "Teraz My" jest najczęściej wybieranym przez internautów programem publicystycznym. Pozycję drugą zajęła "Kawa na ławę". Pierwszą trójkę zamknął "Tomasz Lis na żywo".
 • "Dzień Dobry TVN" najlepszy

  "Dzień Dobry TVN" najlepszy

  Ponad półtora miliona widzów ogląda programy śniadaniowe w polskiej telewizji. Liderem pod tym względem pozostaje "Kawa czy herbata" (TVP1). W paśmie po godzinie 8:30 prowadzi jednak "Dzień Dobry TVN".
 • Nowi prowadzący w "Kawie czy herbacie?"

  Nowi prowadzący w "Kawie czy herbacie?"

  Od 7 września, w programie "Kawa czy herbata?" pojawi się nowa para prowadzących. W każdy poniedziałek, o godz. 6.00 rano widzów przywitają Odeta Moro-Figurska oraz Jerzy Petersburski.
 • Co Schymalla zrobi z Jedynką?

  Co Schymalla zrobi z Jedynką?

  Wydłuży się "Kawa czy herbata", pojawią się tematyczne soboty i nowy serial o zakonnicach. Z wizji zniknie Iwona Schymalla. Tak zaczyna rządy nowa dyrektor TVP1... Iwona Schymalla.
 • "Kawa czy herbata?" w podróży

  "Kawa czy herbata?" w podróży

  Rozmawiają na każdy temat. Latem będą jeździć po Polsce. Nie straszna im zła pogoda ani zabójczo wczesna pora. Paulina Chylewska i Marek Zając to nieustraszony duet dziennikarski.
 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.