Sport - kawa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kawa (Wykonawca muzyczny) ,

Artykuły - Kawa (22)

 • "Nie" dla termosów na Wimbledonie

  "Nie" dla termosów na Wimbledonie

  Koniec z termosami na Wimbledonie. Za herbatę lub kawę trzeba teraz zapłacić.
 • Brózda i Kawa dotarły do 1/2 finału w Iławie

  Dwie rozstawione polskie tenisistki - Olga Brózda (nr 3.) i Katarzyna Kawa (5.) awansowały do 1/2 finału turnieju ITF - Memoriał Marka Włodarczyka na kortach ziemnych w Iławie (z pulą nagród 10 tys. dol.).
 • Szybowcowe MŚ: Złoto dla Sebastiana Kawy

  Sebastian Kawa zdobył w słowackiej Prievidzy złoty medal szybowcowych mistrzostw świata w klasie standard. Drugi reprezentant Polski - Piotr Jarysz - został sklasyfikowany na ósmej pozycji.
 • Szybowcowe MŚ: Kawa coraz bliżej złota

  Sebastian Kawa jest coraz bliżej złotego medalu szybowcowych mistrzostw świata w słowackiej Prievidzy. Pilot Aeroklubu Bielsko-Bialskiego w dziesiątej konkurencji klasy standard był trzeci i wciąż utrzymuje prowadzenie. Piotr Jarysz jest ósmy.
 • Szybowcowe MŚ: Kawa nadal liderem

  Sebastian Kawa zajął czwarte miejsce w ósmej konkurencji i nadal jest liderem klasy standard w szybowcowych mistrzostwach świata w słowackiej miejscowości Prievidza. Drugi z Polaków w tej klasie - Piotr Jarysz - jest dziewiąty.
 • Szybowcowe MŚ: Sebastian Kawa nadal liderem

  Sebastian Kawa, zajmując czwarte miejsce w szóstej konkurencji, umocnił się na prowadzeniu w klasie standard w szybowcowych mistrzostwach świata w słowackiej miejscowości Prievidza. Drugi z Polaków w tej klasie - Piotr Jarysz - spadł na 11. pozycję.
 • Góralski tercet powitał Sebastiana Kawę

  Sebastian Kawa (Aeroklub Bielsko-Bialski) wrócił we wtorek do Polski z Chile ze złotym medalem mistrzostw świata w wyścigach szybowcowych. Na lotnisku w Pyrzowicach pod Katowicami czekał na niego ojciec, koledzy i ... góralski tercet muzyczno-wokalny.
 • Szybowcowe MŚ - Sebastian Kawa zdobył złoty medal

  Sebastian Kawa (Aeroklub Bielsko-Bialski) obronił tytuł mistrza świata w wyścigach szybowcowych. W zakończonych w sobotę w Chile zawodach wygrał cztery z ośmiu konkurencji. Stanisław Wujczak (Aeroklub Leszczyński) zajął ósme miejsce.
 • Kawa coraz bliżej wygranej w szybowcowych MŚ

  Sebastian Kawa (Aeroklub Bielsko-Bialski) zajął drugie miejsce w szóstej konkurencji rozgrywanych w Chile 3. mistrzostw świata w wyścigach szybowcowych i utrzymał pozycję lidera klasyfikacji generalnej.
 • Kawa spadł na 2. miejsce w szybowcowych MŚ

  Sebastian Kawa (Aeroklub Bielsko-Bialski) zajął czwarte miejsce w czwartej konkurencji rozgrywanych w Chile 3. mistrzostwach świata w wyścigach szybowcowych i w klasyfikacji generalnej spadł na drugie miejsce - poinformował w środę szef polskiej ekipy Jacek Dankowski.