Kobieta - kawa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kawa (Wykonawca muzyczny) ,

Artykuły - Kawa (72)

 • Czy kawa faktycznie odchudza?

  Czy kawa faktycznie odchudza?

  Na temat wpływu kawy na metabolizm krążą różne, często sprzeczne, opinie. Czy regularne picie aromatycznej małej czarnej może pomóc nam pozbyć się nadprogramowych kilogramów? Może, ale pod pewnymi warunkami.
 • Zbożowa też stawia na nogi

  Zbożowa też stawia na nogi

  Nie każdy lubi jej smak, lecz dla wielu będzie o niebo lepsza od szatana z ekspresu! Tak jest, kawa prawdziwa bywa zdradliwa. Za to "inkę" mogą pić nawet dzieci.
 • Odchudzanie kawą

  Odchudzanie kawą

  Picie kawy może pobudzać aktywność brunatnej tkani tłuszczowej, co sprzyja odchudzaniu- informuje pismo „Scientific Reports”.
 • Kawa a ciąża

  Kawa a ciąża

  Przyszłe mamy często zadają sobie pytanie, czy mogą pić kawę i czy nie zaszkodzi ona dziecku?
 • Kawa w ciąży? Nie, dziękuję!

  Kawa w ciąży? Nie, dziękuję!

  Picie napojów z kofeiną podczas ciąży ma związek z ryzykiem urodzenia się dziecka z małą masą ciała. O wynikach irlandzkich badań iformuje pismo „American Journal of Clinical Nutrition”.
 • Kawa zmniejsza ryzyko cukrzycy?

  Kawa zmniejsza ryzyko cukrzycy?

  To FAKT! Naukowcy mają już naprawdę mocne dowody na to, że regularne picie kawy zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2. Może też opóźniać lub spowalniać rozwój choroby.
 • Rozkosz dla zmysłów

  Rozkosz dla zmysłów

  Ponoć jesteśmy dziećmi do końca życia. Zmienia się tylko cena zabawek i odrobinę wygląd. Chyba każdy ma swoje małe, potocznie nazywane grzesznymi, przyjemności. Fenomen polega na tym, że nawet jeśli wiemy, że nie są one do końca zdrowe, czy nie całkiem nam służą – potrafimy spędzić długie godziny na dyskusji, że wcale nie są takie złe.
 • Mała czarna

  Mała czarna

  Ten aromatyczny napój kojarzy nam się z przyjemnością i relaksem. „Kiedy idziemy na kawę?” – to pytanie weszło do naszego codziennego słownika i nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jest propozycją spotkania towarzyskiego. W trakcie pracy przerwa na kawę to też symbol wytchnienia, kilku minut na zregenerowanie głowy, wyciszenie. A co ze zdrowiem?
 • Kawa zwalczy cellulit?

  Kawa zwalczy cellulit?

  Słyszałam, że kosmetyki i zabiegi z kawą są bardzo skuteczne przy zwalczaniu cellulitu. Czy to prawda? Jaki zabieg mogę samodzielnie przygotować i wykonać w domu?
 • McDonald’s częstuje poranną kawą, całkiem za darmo!

  McDonald’s częstuje poranną kawą, całkiem za darmo!

  Od 24 marca restauracje McDonald’s w Polsce częstują swoich gości poranną kawą za darmo. W godzinach porannych do 10.30, a w weekendy do 11.00 goście będą częstowani świeżo mieloną, 100% arabiką serwowaną jako mała kawa: biała, czarna i cappuccino.