Katie Holmes

Artykuły - Katie Holmes (90)

 • Katie Holmes: Z dala od zgiełku

  Katie Holmes: Z dala od zgiełku

  Widzowie poznali ją jako Joey z serialu "Jezioro marzeń". Później próbowała zaistnieć na dużym ekranie. Była dziewczyną Batmana i żoną Adama Sandlera w jednym z najgorszych filmów dekady. Największy rozgłos przyniosły jej jednak sprawy prywatne - małżeństwo z Tomem Cruise'em rozwijające się w cieniu kościoła scjentologicznego.
 • Katie Holmes: Rozstępy na brzuchu

  Katie Holmes: Rozstępy na brzuchu

  Katie Holmes ujawniła zakulisowe zdjęcie z sesji dla australijskiego "Vogue". Na nieretuszowanej fotografii widać m.in. rozstępy na brzuchu aktorki. Zdjęcie wywołało wiele ciepłych komentarzy, w których kobiety dziękują aktorce za celebrację naturalności.
 • Katie Holmes: Macierzyństwo i kaszmirowy biustonosz

  Katie Holmes: Macierzyństwo i kaszmirowy biustonosz

  "Cieszyłam się, że mogłam zostać matką mając dwadzieścia kilka lat" - Katie Holmes wyznała w obszernym wywiadzie dla brytyjskiego "Elle". Przyznała, że wczesne macierzyństwo pozwoliło zbudować jej i Suri niezwykłą więź. "Można powiedzieć, że dorastałyśmy razem" - powiedziała.
 • Katie Holmes: Wszystko dla córki

  Katie Holmes: Wszystko dla córki

  Widzowie poznali ją jako Joey z serialu "Jezioro marzeń". Później próbowała zaistnieć na dużym ekranie. Była dziewczyną Batmana i żoną Adama Sandlera w jednym z najgorszych filmów dekady. Największy rozgłos przyniosły jej jednak sprawy prywatne - małżeństwo z Tomem Cruisem rozwijające się w cieniu kościoła scjentologicznego. 18 grudnia 2018 roku Katie Holmes skończyła 40 lat.
 • Katie Holmes w kontynuacji horroru "The Boy"

  Katie Holmes w kontynuacji horroru "The Boy"

  Katie Holmes zagra jedną z głównych ról w sequelu horroru "The Boy". W kogo wcieli się aktorka?
 • "Sekret" Katie Holmes

  "Sekret" Katie Holmes

  ​Katie Holmes zagra główną role w nowej adaptacji bestsellera Rhondy Byrne zatytułowanego "Sekret".
 • Jamie Foxx i Katie Holmes są parą

  Jamie Foxx i Katie Holmes są parą

  Gwiazda reality-show "Real Housewives of Atlanta" - Claudia Jordan - potwierdziła, że Jamie Foxx i Katie Holmes są parą.
 • Katie Holmes i Jamie Foxx parą?

  Katie Holmes i Jamie Foxx parą?

  Jamie Foxx i Katie Holmes wzięli sekretny ślub? Potwierdzać ma to złota obrączka, jaką zauważono na palcu gwiazdora.
 • Katie Holmes nie zagra w kontynuacji "Jeziora marzeń"

  Katie Holmes nie zagra w kontynuacji "Jeziora marzeń"

  Katie Holmes oficjalnie odrzuciła propozycję zagrania w remake'u "Jeziora marzeń" - serialu, który przed laty zapewnił jej sławę.

Filmy - Katie Holmes (2)

 • Miłość i pieniądze, czyli rzecz o intercyzach

  Sir Paul McCartney, którego rozwód z Heather Mills kosztował 24 miliony funtów, na pewno do dziś gorzko żałuje, że nie ustalił przed ślubem kwestii podziału majątku na wypadek rozstania. Strach przed sądowną batalią o pieniądze coraz częściej dotyczy jednak już nie tylko celebrytów, ale i zwykłych śmiertelników. Intercyza to umowa przedślubna ustalająca sprawy majątkowe przyszłych małżonków. Wchodząc w związek małżeński, z optymizmem patrzymy w przyszłość – ale przecież rozstanie może dotyczyć każdego z nas... Niezależnie od składanej przysięgi, warto też pamiętać, że intercyza jest swoistym zabezpieczeniem - np. przed koniecznością spłacania długów małżonka. Może to mało romantyczne, ale na pewno praktyczne!
 • "Chłopak do towarzystwa"

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano), wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline).