Katie Holmes

Artykuły - Katie Holmes (169)

 • "Sekret" Katie Holmes

  "Sekret" Katie Holmes

  ​Katie Holmes zagra główną role w nowej adaptacji bestsellera Rhondy Byrne zatytułowanego "Sekret".
 • Jamie Foxx i Katie Holmes są parą

  Jamie Foxx i Katie Holmes są parą

  Gwiazda reality-show "Real Housewives of Atlanta" - Claudia Jordan - potwierdziła, że Jamie Foxx i Katie Holmes są parą.
 • Katie Holmes i Jamie Foxx parą?

  Katie Holmes i Jamie Foxx parą?

  Jamie Foxx i Katie Holmes wzięli sekretny ślub? Potwierdzać ma to złota obrączka, jaką zauważono na palcu gwiazdora.
 • Katie Holmes nie zagra w kontynuacji "Jeziora marzeń"

  Katie Holmes nie zagra w kontynuacji "Jeziora marzeń"

  Katie Holmes oficjalnie odrzuciła propozycję zagrania w remake'u "Jeziora marzeń" - serialu, który przed laty zapewnił jej sławę.
 • Katie Holmes zadebiutuje jako reżyserka

  Katie Holmes zadebiutuje jako reżyserka

  Katie Holmes zamierza zająć się reżyserią. Aktorka stanie po drugiej stronie kamery i pokieruje pracami na planie filmowej adaptacji powieści Annie Weatherwax "All We Had".
 • Katie Holmes jako Jackie Kennedy

  Katie Holmes jako Jackie Kennedy

  Pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "The Kennedys".
 • Katie Holmes zdradza sekrety swojej urody

  Katie Holmes zdradza sekrety swojej urody

  Prawdziwe piękno to nie tylko uroda, ale też wrażliwość, inteligencja i dobroć - zapewnia Katie Holmes.

Filmy - Katie Holmes (2)

 • Miłość i pieniądze, czyli rzecz o intercyzach

  Sir Paul McCartney, którego rozwód z Heather Mills kosztował 24 miliony funtów, na pewno do dziś gorzko żałuje, że nie ustalił przed ślubem kwestii podziału majątku na wypadek rozstania. Strach przed sądowną batalią o pieniądze coraz częściej dotyczy jednak już nie tylko celebrytów, ale i zwykłych śmiertelników. Intercyza to umowa przedślubna ustalająca sprawy majątkowe przyszłych małżonków. Wchodząc w związek małżeński, z optymizmem patrzymy w przyszłość – ale przecież rozstanie może dotyczyć każdego z nas... Niezależnie od składanej przysięgi, warto też pamiętać, że intercyza jest swoistym zabezpieczeniem - np. przed koniecznością spłacania długów małżonka. Może to mało romantyczne, ale na pewno praktyczne!
 • "Chłopak do towarzystwa"

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano), wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline).