Kathleen Kennedy

Synonimy:
Kennedy Kathleen,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kathleen Kennedy (3)

 • Co dalej z "Gwiezdnymi wojnami"?

  Co dalej z "Gwiezdnymi wojnami"?

  Stworzone przez George'a Lucasa uniwersum "Gwiezdnych wojen" ma się dobrze jak nigdy dotąd. Sukcesy święci rozgrywający się w nim serial "The Mandalorian", a w przygotowaniu są kolejne projekty ze świata "Gwiezdnych wojen". Jedyne pytanie: co dalej z główną sagą? Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" z ubiegłego roku ostatecznie zamknął opowieść o rodzie Skywalkerów. Jaka będzie przyszłość serii? Na to pytanie odpowiedziała szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy.
 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" bez Jar Jara i sceny po napisach

  "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" bez Jar Jara i sceny po napisach

  Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 7 grudnia, reżyser J.J. Abrams i producentka Kathleen Kennedy odpowiedzieli na pytania dotyczące "Przebudzenia Mocy". Chociaż szczegóły fabuły wciąż pozostają tajemnicą, wyjawili oni, jakie postaci nie pojawią się w filmie.
 • "Talizman" na wielkim ekranie

  "Talizman" na wielkim ekranie

  Wytwórnia DreamWorks wkrótce rozpocznie prace nad filmem "The Talisman". Obraz będzie adaptacją bestsellerowej powieści, znanej również w Polsce, "Talizman" autorstwa Stephena Kinga i Petera Strauba. Wydana w 1984 roku książka opowiada o chłopcu, który wyprawia się do równoległego wszechświata, by uratować życie chorej matce.