Film - Katherine Heigl

Artykuły - Katherine Heigl (22)

 • Romantyczna Katherine Heigl

  Romantyczna Katherine Heigl

  Na koncie ma nagrodę Emmy, cztery nominacje do Złotych Malin i tytuł najseksowniejszej kobiety świata. W sobotę, 24 listopada, 40. urodziny świętuje gwiazda "Chirurgów" i niedawna królowa komedii romantycznych Katherine Heigl.
 • Katherine Heigl nago w wannie na 10. rocznicę ślubu

  Katherine Heigl nago w wannie na 10. rocznicę ślubu

  Aktorka Katherine Heigl uczciła 10. rocznicę ślubu rekreacją zdjęcia, które wspólnie z ukochanym Joshem Kelleyem wykonała w początkach znajomości pary.
 • Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Gwiazdę serialu "Chirurdzy", Katherine Heigl, zobaczyć będziemy mogli na kinowym ekranie w czarnej komedii "Home Sweet Hell". Pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji
 • Kobieta o wielkim temperamencie

  Kobieta o wielkim temperamencie

  Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w 1994 roku, za sprawą komedii "Tata i małolata", w której grała córkę Gerarda Depardieu. Dzisiejszą sławę Katherine Heigl zawdzięcza głównie serialowi "Chirurdzy" oraz rolom w takich filmach, jak "27 sukienek", "Brzydka prawda" czy "Jak upolować faceta". W piątek, 12 lipca, na ekrany polskich kin trafia jej najnowsza produkcja, komedia "Wielkie wesele".
 • Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  "Brzydka prawda", "Wpadka", "Pan i pani Killer", "Jak upolować faceta", "27 sukienek" - to tytuły jej najbardziej znanych filmów. Za rolę Dr Stevens w "Chirugach" została nagrodzona Emmy - Katherine Heigl już 12 lipca w komedii "Wielkie wesele".
 • Wyżywa się na planie!

  Wyżywa się na planie!

  Ekranowa córka dwóch sławnych ojców w prywatnym życiu ma dwie córeczki, męża muzyka oraz... siedem psów i trzy koty!
 • Upoluje faceta?

  Upoluje faceta?

  Gwiazda "Chirurgów" dwa lata temu zdradziła serial dla kina, ale na premierze nowej komedii "Jak upolować faceta" zaskoczyła wyznaniem, że marzy o powrocie do telewizji.
 • De Niro i Keaton znowu razem

  De Niro i Keaton znowu razem

  Robert De Niro, Diane Keaton, Katherine Heigl i Amanda Seyfried wystąpią w nowej komedii "Gently Down the Stream".
 • Gwiazda powróci do serialu?

  Gwiazda powróci do serialu?

  Katherine Heigl najprawdopodobniej powróci do serialu "Chirurdzy". Grana przez nią Izzie Stevens, pojawi się w 7. sezonie produkcji, głównie po to, by ponownie skomplikować życie uczuciowe Alexa Kareva (Justin Chambers).
 • Zabijanie na śniadanie

  Zabijanie na śniadanie

  "Pan i Pani Kiler" ("Killers"), reż. Robert Luketic, USA 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 11 czerwca 2010 roku.