Katherine Heigl

Artykuły - Katherine Heigl (29)

 • Romantyczna Katherine Heigl

  Romantyczna Katherine Heigl

  Na koncie ma nagrodę Emmy, cztery nominacje do Złotych Malin i tytuł najseksowniejszej kobiety świata. W sobotę, 24 listopada, 40. urodziny świętuje gwiazda "Chirurgów" i niedawna królowa komedii romantycznych Katherine Heigl.
 • Katherine Heigl nago w wannie na 10. rocznicę ślubu

  Katherine Heigl nago w wannie na 10. rocznicę ślubu

  Aktorka Katherine Heigl uczciła 10. rocznicę ślubu rekreacją zdjęcia, które wspólnie z ukochanym Joshem Kelleyem wykonała w początkach znajomości pary.
 • Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Gwiazdę serialu "Chirurdzy", Katherine Heigl, zobaczyć będziemy mogli na kinowym ekranie w czarnej komedii "Home Sweet Hell". Pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji
 • Kobieta o wielkim temperamencie

  Kobieta o wielkim temperamencie

  Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w 1994 roku, za sprawą komedii "Tata i małolata", w której grała córkę Gerarda Depardieu. Dzisiejszą sławę Katherine Heigl zawdzięcza głównie serialowi "Chirurdzy" oraz rolom w takich filmach, jak "27 sukienek", "Brzydka prawda" czy "Jak upolować faceta". W piątek, 12 lipca, na ekrany polskich kin trafia jej najnowsza produkcja, komedia "Wielkie wesele".
 • Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  "Brzydka prawda", "Wpadka", "Pan i pani Killer", "Jak upolować faceta", "27 sukienek" - to tytuły jej najbardziej znanych filmów. Za rolę Dr Stevens w "Chirugach" została nagrodzona Emmy - Katherine Heigl już 12 lipca w komedii "Wielkie wesele".

Filmy - Katherine Heigl (3)

 • Katherine Heigl przeprasza za niestosowne selfie na cmentarzu

  Katherine Heigl przeprosiła na serię niestosownych zdjęć i wideo na cmentarzu. Aktorka niedawno odwiedziła z mężem rodzinne groby w Buffalo w Nowym Jorku. Na Forest Lawn Cemetery pochowani są jej dziadkowie oraz brat. 39-latka udokumentowała tę podróż, przesyłając kilka filmików na InstaStories. Fani gwiazdy uznali pozowanie z nagrobkami i wygłupy w tym miejscu za nieodpowiednie.
 • Katherine Heigl o komediowym piekle

  Katherine Heigl opowiada o komedii "Wielkie wesele". Elle i Don Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata!
 • "Jak upolować faceta"

  30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl) została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szansę zarobić szybką gotówkę...