Katherine Heigl

Artykuły - Katherine Heigl (31)

 • Katherine Heigl przeszła poważną operację szyi

  Katherine Heigl przeszła poważną operację szyi

  Gwiazda serialu "Chirurdzy" zmagała się z przepukliną odcinka szyjnego kręgosłupa i musiała poddać się operacji. Wszczepiono jej dwa tytanowe dyski. Gwiazda nie wyjawia, skąd wzięły się jej problemy z kręgosłupem.
 • Katherine Heigl: Seksowna jak Złota Malina

  Katherine Heigl: Seksowna jak Złota Malina

  Na koncie ma nagrodę Emmy, cztery nominacje do Złotych Malin i tytuł najseksowniejszej kobiety świata.
 • Romantyczna Katherine Heigl

  Romantyczna Katherine Heigl

  Na koncie ma nagrodę Emmy, cztery nominacje do Złotych Malin i tytuł najseksowniejszej kobiety świata. W sobotę, 24 listopada, 40. urodziny świętuje gwiazda "Chirurgów" i niedawna królowa komedii romantycznych Katherine Heigl.
 • Katherine Heigl nago w wannie na 10. rocznicę ślubu

  Katherine Heigl nago w wannie na 10. rocznicę ślubu

  Aktorka Katherine Heigl uczciła 10. rocznicę ślubu rekreacją zdjęcia, które wspólnie z ukochanym Joshem Kelleyem wykonała w początkach znajomości pary.
 • Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Gwiazdę serialu "Chirurdzy", Katherine Heigl, zobaczyć będziemy mogli na kinowym ekranie w czarnej komedii "Home Sweet Hell". Pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji

Filmy - Katherine Heigl (2)

 • Katherine Heigl o komediowym piekle

  Katherine Heigl opowiada o komedii "Wielkie wesele". Elle i Don Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata!
 • "Jak upolować faceta"

  30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl) została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szansę zarobić szybką gotówkę...