Kate Winslet

Artykuły - Kate Winslet (122)

 • ​Kate Winslet: Nie poddałam się i przezwyciężyłam swoją niepewność

  ​Kate Winslet: Nie poddałam się i przezwyciężyłam swoją niepewność

  W młodości usłyszała, że powinna zadowolić się rolami "grubych dziewcząt". Zamiast tego, dzięki talentowi, determinacji i wierze w swoje możliwości, zawojowała Hollywood. Kate Winslet, zdobywczyni Oscara i jedna z najbardziej cenionych aktorek, skończyła właśnie 44 lata.
 • Lesbijski romans Kate Winslet i Saoirse Ronan oprotestowany

  Lesbijski romans Kate Winslet i Saoirse Ronan oprotestowany

  Biografia paleontolożki Mary Anning ma przedstawiać jej romans z inną kobietą. Sprzeciwiają się temu jej spadkobiercy. Według nich brakuje jednoznacznych dowodów na to, że Anning była homoseksualna. W obronie filmu wypowiedział się jego reżyser, Francis Lee.
 • "Lektor": Oscar, nastolatek i naga Winslet

  "Lektor": Oscar, nastolatek i naga Winslet

  10 grudnia 2008 roku swą światową premierę miał "Lektor" Stephena Daldry'ego. Film przyniósł długo wyczekiwanego Oscara dla Kate Winslet. Do historii przeszły odważne sceny erotyczne, w których aktorka zagrała z wówczas osiemnastoletnim Davidem Krossem.
 • "Titanic": To już 20 lat!

  "Titanic": To już 20 lat!

  Arystokratka Rose zakochuje się w ubogim malarzu Jacku. Na przeszkodzie ich szczęściu stają obyczaje i góra lodowa. Sukces romansu wszech czasów potwierdziło 11 Oscarów. Jeden z najsłynniejszych filmów w historii kina - "Titanic" Jamesa Camerona - ma już 20 lat!
 • Kate Winslet: Nie potrafię przyznać się do błędu

  Kate Winslet: Nie potrafię przyznać się do błędu

  ​Chętnie gra niezależne kobiety, bo sama właśnie taka jest. - Tę cechę wyniosłam z domu i to ona sprawiła, że odniosłam sukces oraz, że jestem szczęśliwą osobą - mówi Kate Winslet, laureatka Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie "Lektor".
 • Kate Winslet: 40. urodziny w bikini

  Kate Winslet: 40. urodziny w bikini

  Kate Winslet ujawniła, że przypadające we wrześniu tego roku 40. urodziny spędzi w... bikini.
 • Kate Winslet droga do Oscara

  Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.
 • Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Odchudzanie bez diet: One wiedzą jak to zrobić

  Jeśli nie udało ci się zgubić kilku dodatkowych kilogramów przed rozpoczęciem karnawału – nie martw się. Wystarczy, że weźmiesz przykład z gwiazd, szczególnie tych, które nie noszą rozmiaru XS. Jeżeli nie masz już czasu na rozpoczęcie diety (karnawał kończy się 13 lutego, zakładamy więc, że nie zdążysz spektakularnie schudnąć) – wybierz się na przemyślane zakupy. Czego warto szukać przed imprezą lub balem? Same zobaczcie!

Zdjęcia - Kate Winslet (1)

Filmy - Kate Winslet (4)

 • "Mildred Pierce" (DVD)

  Miasteczko Glendale w Kalifornii, rok 1931. Mildred Pierce (Kate Winslet), matka dwóch córek, po rozstaniu z mężem jest zmuszona sama utrzymywać rodzinę. Mimo szalejącego kryzysu, udaje jej się odnieść sukces zawodowy, za którym jednak nie idzie szczęście w życiu prywatnym...
 • "Titanic 3D"

  Jeden z najsłynniejszych melodramatów wszech czasów, z niezapomnianymi kreacjami Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, powraca na ekrany kin w wersji 3D.
 • Kate Winslet o filmie "Rzeź"

  "Rzeź" to nowa komedia w reżyserii Romana Polańskiego z doborową obsadą. O swojej roli i o przedstawionej w filmie historii opowiada Kate Winslet. - Ten film to portret wielu z nas - mówi aktorka.
 • "Rzeź"

  Dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci...