Kate Winslet

Artykuły - Kate Winslet (140)

 • Kate Winslet przez rolę w "Titanicu" przeszła gehennę z włosami

  Kate Winslet przez rolę w "Titanicu" przeszła gehennę z włosami

  Brytyjska aktorka przyznaje, że po tym, jak przefarbowała swoje włosy na rudo do roli w „Titaniku”, potrzebowała aż dwóch lat, by wrócić do swojego naturalnego koloru. Wspomina też, że utrzymanie jej loków, gdy na planie było pełno wody, stanowiło nie lada wyzwanie.
 • Kate Winslet zabroniła reżyserowi "Mare z Easttown" wyretuszować wzdęty brzuch

  Kate Winslet zabroniła reżyserowi "Mare z Easttown" wyretuszować wzdęty brzuch

  Fani talentu Kate Winslet mogą oglądać ją obecnie w serialu HBO "Mare z Easttown". Aktorka zagrała w nim charyzmatyczną detektyw, badającą sprawę morderstwa nastolatki. Laureatka Oscara wyznała, że tak bardzo zależało jej na wiarygodnym sportretowaniu swojej bohaterki, że nie pozwoliła reżyserowi retuszować swoich niedoskonałości."Miała być normalną kobietą, ze wszystkimi wadami i ciałem, które wygląda i porusza się adekwatnie dla jej wieku, trybu życia i pochodzenia" – podkreśliła Winslet.
 • Córka Kate Winslet robi karierę w branży filmowej

  Córka Kate Winslet robi karierę w branży filmowej

  Kate Winslet zdradziła, że jej 20-letnia córka Mia Threapleton zdążyła niepostrzeżenie wkroczyć do świata filmu. Laureatka Oscara zapewniła, że jej latorośl nie ma zamiaru wykorzystywać gwiazdorskiego statusu swojej sławnej mamy. "Wspaniałe jest to, że ma inne nazwisko, co pozwoliło jej uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów. Na castingach nikt nie wiedział, że jest moją córką, co było bardzo istotne w kontekście jej poczucia własnej wartości" - zaznaczyła.
 • Kate Winslet o "Mare z Easttown": To było bardziej bolesne niż granie wszystkich moich wcześniejszych bohaterek

  Kate Winslet o "Mare z Easttown": To było bardziej bolesne niż granie wszystkich moich wcześniejszych bohaterek

  Gwiazdę takich filmów, jak "Titanic", "Marzyciel" czy "Lektor", zobaczymy wkrótce w najnowszej produkcji HBO. W serialu "Mare z Easttown" Winslet wcieliła się w detektyw z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi skomplikowane śledztwo w sprawie morderstwa. Jednocześnie starając się ocalić własne, rozpadające się na kawałki życie. Jak ujawniła w najnowszym wywiadzie aktorka, rola ta odcisnęła wyraźne piętno na jej zdrowiu psychicznym. "To było bardziej bolesne niż granie wszystkich moich wcześniejszych bohaterek" - zdradziła.
 • ​Kate Winslet: Znam aktorów, którzy ukrywają swoją seksualność

  ​Kate Winslet: Znam aktorów, którzy ukrywają swoją seksualność

  Magazyn "People" informuje, że zjawisko homofobii ma się w USA doskonale. Nie dość, że nadal żyje, to jeszcze nie może narzekać na kondycję. Alarm wszczęła Kate Winslet, która ujawniła, że zna osoby, które ze strachu przed tym nie przyznały się do swojej prawdziwej orientacji seksualnej.
 • Kate Winslet pobiła rekord Toma Cruise'a

  Kate Winslet pobiła rekord Toma Cruise'a

  Na potrzeby drugiej części "Avatara" Kate Winslet nauczyła się freedivingu, czyli nurkowania na wstrzymanym oddechu. W trakcie zdjęć do filmu potrafiła być pod wodą bez oddychania aż siedem minut. Jak przyznaje, takie nurkowanie przynosi cudowne uczucie, ale w pewnym momencie pojawia się strach, że człowiek ociera się o śmierć.
 • "Mare z Easttown": Kate Winslet gwiazdą kryminalnego serialu HBO

  "Mare z Easttown": Kate Winslet gwiazdą kryminalnego serialu HBO

  Nowy serial "Mare z Easttown" będzie podążać śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. W tytułową rolę wciela się wielokrotnie nagradzana Kate Winslet. Premiera produkcji odbędzie się 19 kwietnia w HBO i HBO GO.
 • ​Kate Winslet: Co obiecała matce przed jej śmiercią?

  ​Kate Winslet: Co obiecała matce przed jej śmiercią?

  Kate Winslet w najnowszym wywiadzie opowiedziała o bliskiej relacji ze zmarłą przed kilkoma laty matką. Aktorka zdradziła, że wciąż stara się dotrzymać złożonej jej niegdyś obietnicy. Gwiazda miała przyrzec, iż za wszelką cenę będzie unikać "popisywania się". "To naprawdę zostało ze mną. Ma to ogromny wpływ na moją pracę, na to, jak do niej podchodzę" - wyznała.
 • ​Kate Winslet i Leonardo DiCaprio nawzajem uczyli się seksu

  ​Kate Winslet i Leonardo DiCaprio nawzajem uczyli się seksu

  Już nie jest tajemnicą, co Kate Winslet i Leonardo DiCaprio robili w wolnym czasie na planie "Titanica". Jak przyznała odtwórczyni roli Rose, dawali sobie rady na temat... seksu. "Dużo z tych wskazówek sprawdziło się" - ocenia wiedzę, którą podzielił się z nią DiCaprio.
 • Kate Winslet i Leonardo DiCaprio: Rozmowy o seksie

  Kate Winslet i Leonardo DiCaprio: Rozmowy o seksie

  Już nie jest tajemnicą, co Kate Winslet i Leonardo DiCaprio robili w wolnym czasie na planie "Titanica". Jak przyznała odtwórczyni roli Rose, dawali sobie rady na temat... seksu. "Dużo z tych wskazówek sprawdziło się" - ocenia wiedzę, którą podzielił się z nią DiCaprio.

Zdjęcia - Kate Winslet (1)

Filmy - Kate Winslet (4)

 • "Mildred Pierce" (DVD)

  Miasteczko Glendale w Kalifornii, rok 1931. Mildred Pierce (Kate Winslet), matka dwóch córek, po rozstaniu z mężem jest zmuszona sama utrzymywać rodzinę. Mimo szalejącego kryzysu, udaje jej się odnieść sukces zawodowy, za którym jednak nie idzie szczęście w życiu prywatnym...
 • "Titanic 3D"

  Jeden z najsłynniejszych melodramatów wszech czasów, z niezapomnianymi kreacjami Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, powraca na ekrany kin w wersji 3D.
 • Kate Winslet o filmie "Rzeź"

  "Rzeź" to nowa komedia w reżyserii Romana Polańskiego z doborową obsadą. O swojej roli i o przedstawionej w filmie historii opowiada Kate Winslet. - Ten film to portret wielu z nas - mówi aktorka.
 • "Rzeź"

  Dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci...