Kate Middleton

Artykuły - Kate Middleton (41)

Zdjęcia - Kate Middleton (1)

Filmy - Kate Middleton (7)

 • Kate, William i ich dzieci - rodzina w komplecie na czerwonym dywanie

  Książę William i księżna Kate pojawili się w The Palladium, by obejrzeć specjalnie przygotowaną pantomimę. Na czerwonym dywanie towarzyszyły im dzieci - książę George, księżniczka Charlotte i książę Louise.
 • Książę Jerzy kończy rok. Niezwykłe zdjęcia

  Syn księcia i księżnej Cambridge kończy dzisiaj roczek. Z tej okazji Pałac Buckingham opublikował zdjęcia z wyprawy Williama i Kate wraz z Jerzym do londyńskiego Muzeum Historii Naturalnej. Mały książę był wyraźnie zafascynowany barwnymi motylami, które tam oglądał. Pierwsze urodziny Jerzego - trzeciego w kolejce do brytyjskiego tronu, po Williamie i księciu Karolu - będą prawdopodobnie świętowane w Pałacu Kensington, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół książęcej pary.
 • Świąteczna moda dla młodych mam

  Dla świeżo upieczonych mam nadchodzące święta będą wyjątkowe, spędzą je bowiem po raz pierwszy w towarzystwie swoich pociech. Na pewno też z radością pożegnają dżinsy i T-shirty. Podpowiadamy, jakie kreacje świąteczne i sylwestrowe są idealne dla młodych mam. Muszą one łączyć w sobie komfort i praktyczność z elegancją, a do tego sprytnie maskować mankamenty sylwetki po ciąży.
 • Gra o tron: Jakie szanse ma dziecko Williama i Kate?

  W 2012 r. brytyjski książę William i jego żona, księżna Catherine, ogłosili, że spodziewa się potomka. Dzięki uchwaleniu nowego prawa o sukcesji dziecko to, bez względu na płeć, będzie brane pod uwagę w kwestii dziedziczenia tronu Zjednoczonego Królestwa. Nie zasiądzie jednak na nim tak szybko...