Kate i William

Artykuły - Kate i William (7)

Filmy - Kate i William (5)

 • Zabawy małego księcia

  Brytyjski książę William, jego żona Kate i ich syn George przebywają z oficjalną wizytą w Nowej Zelandii. Na początek spotkali się z rodzicami i ich dziećmi z Wellington. To nieformalne spotkanie odbyło się w Government House. Warto dodać, że wszystkie zgromadzone tam dzieci urodziły się w lipcu ubiegłego roku, podobnie jak mały książę. Królewska para książęca rozpoczęła swoją trzytygodniową podróż po Australii i Nowej Zelandii w poniedziałek. Ich plany na najbliższe dni obejmują degustację wina w lokalnej winnicy, spotkanie z reżyserem „Władcy Pierścieni” – Peterem Jacksonem, podróż statkiem i wizyta w Christchurch – miasteczku zniszczonym przez trzęsienie ziemi w 2011 roku.
 • Pierwsza zagraniczna podróż księcia George'a

  Mały książę George, syn brytyjskiego księcia Williama i jego żony Kate Middleton, rozpoczął z rodzicami trzytygodniową podróż po Nowej Zelandii i Australii. Rodzinie książęcej towarzyszy 11 osób, w tym niedawno zatrudniona niania małego księcia. To pierwsza oficjalna podróż zagraniczna 8-miesięcznego prawnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II.
 • Książęca podróż po Nowej Zelandii

  Mały książę George, syn brytyjskiego księcia Williama i jego żony Kate Middleton rozpoczął z rodzicami trzytygodniową podróż po Nowej Zelandii i Australii. To pierwsza oficjalna podróż zagraniczna 8-miesięcznego prawnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II.
 • Brytyjczycy przygotowują się na powitanie królewskiego potomka

  Kołyski ozdabiane kryształkami, ręcznie malowane komody, figurki z moheru i porcelanowe kubki - Wielka Brytania czeka na dziecko Kate i Williama.