Muzyka - katarzyna

Artykuły - Katarzyna (72)

 • Katarzyna Nosowska dementuje

  Katarzyna Nosowska dementuje

  Wokalistka Hey zaprzeczyła - choć nie wprost - jakoby miała zasiąść w jurorskim fotelu w drugiej edycji "The Voice Of Poland".
 • Katarzyna Nosowska w "The Voice Of Poland"?

  Katarzyna Nosowska w "The Voice Of Poland"?

  Czy wokalistka Katarzyna Nosowska zgodzi się oceniać uczestników telewizyjnego konkursu talentów?
 • Kto otrzymał "Mateusza"?

  Kto otrzymał "Mateusza"?

  Katarzyna Nosowska i Tomasz Stańko zostali uhonorowani w poniedziałek (17 grudnia) nagrodami muzycznymi im. Mateusza Święcickiego - "Mateuszami" - przyznawanymi przez radiową Trójkę.
 • "Bitwa na głosy": Ewa Farna dobrze się bawi!

  "Bitwa na głosy": Ewa Farna dobrze się bawi!

  Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji "Bitwy na głosy". Sympatie widzów zdobył zespół dowodzony przez Ewę Farną. Natomiast jurorki Alicja Węgorzewska i Katarzyna Zielińska pokazały, że za stołem sędziowskim będzie iskrzyło!
 • "Morowe Panny": Warszawa pamięta

  "Morowe Panny": Warszawa pamięta

  Ponad cztery tys. widzów obejrzało w Warszawie sobotni koncert "Morowe Panny" zorganizowany w ramach 68. obchodów Powstania Warszawskiego. Na scenie w Parku Wolności zaśpiewały m.in.: Katarzyna Groniec, Halina Mlynkova i Marika.
 • Morowe Panny idą w noc

  Morowe Panny idą w noc

  Paulina Przybysz, Anita Lipnicka, Katarzyna Groniec, Halina Mlynkova, a także inne znane wokalistki wystąpią 28 lipca w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego podczas koncertu organizowanego w ramach corocznego cyklu "Pamiętamy '44".
 • June: Lipcowe gwiazdy

  June: Lipcowe gwiazdy

  Aż 27 utworów znalazło się na podwójnym albumie "July Stars" grupy June (premiera we wtorek, 8 maja). Wśród gości m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska, Ania Dąbrowska czy Urszula Dudziak.
 • Kolejne gwiazdy Jarocina. Będzie się działo!

  Kolejne gwiazdy Jarocina. Będzie się działo!

  Katarzyna Nosowska, Coma, Luxtorpeda, Voo Voo i Snowman dołączyli do grona artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznego Jarocin Festiwalu, odbywającego się w dniach 20-22 lipca.
 • Pomogą Katarzynie Gaertner

  Pomogą Katarzynie Gaertner

  Przyjaciele nie zawiodą. 29 marca w kieleckiej Hali Widowiskowej odbędzie się koncert charytatywny dla Katarzyny Gaertner, której dom spłonął w pożarze pod koniec stycznia. Dla kompozytorki zagrają m.in. Halina Frąckowiak, Trubadurzy i Jan Pluta.
 • Polska wokalistka prosi o pomoc

  Polska wokalistka prosi o pomoc

  Znana z zespołu Sofa piosenkarka Katarzyna Kurzawska w wyniku pożaru straciła dom. Wokalistka zwróciła się za pośrednictwem internetu o pomoc.