Film - katarzyna

Artykuły - Katarzyna (250)

 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!
 • Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  Nie ominęły ich życiowe wyboje, ale pokonali przeszkody i rafy. W tym roku będą obchodzić 30. rocznicę związku.
 • Zielińska: W święta zapominam o kaloriach

  Zielińska: W święta zapominam o kaloriach

  Na stole, do którego co roku w wigilię Bożego Narodzenia zasiada w towarzystwie najbliższych Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", zawsze pojawia się 12 tradycyjnych potraw.
 • Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", tegorocznego Sylwestra spędzi w... pracy. Będzie gospodynią wielkiej imprezy, którą we Wrocławiu organizuje telewizyjna Dwójka.
 • Stuhr pracuje z Figurą, Kotem i Bohosiewicz

  Stuhr pracuje z Figurą, Kotem i Bohosiewicz

  Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Figura i Tomasz Kot wezmą udział w słuchowisku radiowym "Ich czworo" w reżyserii Jerzego Stuhra. Premiera w krakowskim studiu odbędzie się 17 grudnia. Słuchowisko będzie nagrywane na żywo z udziałem publiczności.
 • Niezapomniane polskie prezenterki

  Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.
 • Figura nadopiekuńczą mamą

  Figura nadopiekuńczą mamą

  Katarzyna Figura użyczyła swojego głosu jednej z bohaterek animacji "Dino mama 3D".
 • Żarliwa dyskusja o in vitro

  Żarliwa dyskusja o in vitro

  Kojarzy się nam przede wszystkim z rolą Kasi Górki w "Barwach szczęścia", ale zanim Katarzyna Glinka zagrała w serialu TVP2 była Celiną w "Zakręconych".
 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.
 • W duecie z Kasią Cichopek

  W duecie z Kasią Cichopek

  Mamed Chalidow, najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wystąpi gościnnie w serialu "M jak miłość". Wojownik czeczeńskiego pochodzenia zagra siebie i... trochę namiesza w życiu Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek).