Kobieta - Katarzyna Zielińska

Synonimy:
Kasia Zielińska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Zielińska (33)

 • Katarzyna Zielińska pochwaliła się formą

  Katarzyna Zielińska pochwaliła się formą

  Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej instagramowy profil obserwuje aż 430 tys. użytkowników.
 • Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut–Jeżyna: Co je łączy?

  Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut–Jeżyna: Co je łączy?

  Jedna jest aktorką, druga prezenterką. Ale obie mają tę samą pasję - śpiewanie. I to właśnie dzięki temu hobby Katarzyna Zielińska poznała wiele lat temu Paulinę Sykut–Jeżynę. Do pierwszego ich spotkania doszło zanim jeszcze zostały sławne.
 • Czterdziestka Katarzyny Zielińskiej

  Czterdziestka Katarzyny Zielińskiej

  Miała być randka z mężem, a okazało się, że ten zorganizował dla niej przyjęcie-niespodziankę. Aktorka Katarzyna Zielińska, która świętuje 40. urodziny, nie kryła wzruszenia z garden party ze znajomymi, które okazało się strzałem w dziesiątkę!
 • Katarzyna Zielińska: Zmiana fryzury to zmiana w życiu?

  Katarzyna Zielińska: Zmiana fryzury to zmiana w życiu?

  Katarzyna Zielińska przefarbowała włosy na blond, gdy urodziła drugiego syna. Teraz wróciła do koloru rudego, który pierwszy raz zafundowała sobie, gdy 12 lat temu dołączała do obsady serialu "Barwy szczęścia". Odmieniona aktorka planuje zwiedzić Nowy Jork i Japonię.
 • Katarzyna Zielińska pokazała, jak wygląda o poranku

  Katarzyna Zielińska pokazała, jak wygląda o poranku

  Katarzyna Zielińska od jakiegoś czasu chętnie angażuje się w działalność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje w tym momencie 264 tys. użytkowników.
 • Katarzyna Zielińska pokazała się w bikini

  Katarzyna Zielińska pokazała się w bikini

  Katarzyna Zielińska pokochała media społecznościowe! Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, a jej profil obserwuje 258 tys. użytkowników.
 • Katarzyna Zielińska zmieniła fryzurę

  Katarzyna Zielińska zmieniła fryzurę

  Katarzyna Zielińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie właściwie codziennie pojawiają się nowe zdjęcia.
 • Katarzyna Zielińska wzruszyła fanów do łez

  Katarzyna Zielińska wzruszyła fanów do łez

  Odkąd Katarzyna Zielińska została matką, zmieniła podejście do życia i kwestii związanych z wyglądem.
 • Jak Katarzyna Zielińska przygotowuje się do świąt?

  Jak Katarzyna Zielińska przygotowuje się do świąt?

  Grudzień to czas, kiedy wszyscy przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Przedświątecznej gorączce dają się też ponieść gwiazdy.
 • Katarzyna Zielińska w bikini i bez retuszu

  Katarzyna Zielińska w bikini i bez retuszu

  Katarzyna Zielińska stawia ostatnio na bardzo naturalny wizerunek. Zdaje się, że czasy mocnego makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosów to w jej przypadku już przeszłość.

Filmy - Katarzyna Zielińska (2)

 • Jak Katarzyna Zielińska przygotowuje się do świąt?

  Katarzyna Zielińska już szykuje się do Bożego Narodzenia. Aktorka zdradziła, że na początku grudnia ubiera choinkę i piecze pierniczki. W jakim stylu ubiera świąteczne drzewko? - Choinka bardzo kolorowa, każda bombka ma jakąś historię, coraz mniej nam się na niej mieści - wyjaśniła. Czy Zielińska uległa modzie na świąteczne swetry?
 • Czy Kasia Zielińska cieszy się z powrotu do pracy?

  Czy Kasia Zielińska cieszy się z powrotu do pracy po ciąży? - Każdemu jest taka przerwa potrzebna i wszystko ma swój czas. Lubię pracować, dzięki pracy jestem uśmiechniętą i pełną energii mamą. Dzięki dzieciom idę uśmiechnięta do pracy. Ma to wszystko sens - powiedziała aktorka.