Katarzyna Zielińska

Synonimy:
Kasia Zielińska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Zielińska (278)

 • ​Katarzyna Zielińska: "Kobieta Siatka"

  ​Katarzyna Zielińska: "Kobieta Siatka"

  Katarzyna Zielińska nie należy do kobiet, które potrafią najpotrzebniejsze rzeczy zmieścić w małej torebce. Często obładowana jest różnymi przedmiotami, bo chce być przygotowana na każdą okoliczność. Noszenie obszernych toreb było charakterystyczne dla aktorki już w czasach studiów. Z tego powodu Zielińska dorobiła się nawet ksywy "Kobieta Siatka", którą wymyśliła Joanna Liszowska.
 • Katarzyna Zielińska: Radość każdego dnia

  Katarzyna Zielińska: Radość każdego dnia

  Katarzyna Zielińska Covid-19 ma już za sobą. Teraz, jako ozdrowieniec, może pomagać innym chorym i cieszyć się każdym zdrowym dniem.
 • Katarzyna Zielińska na naukach przedmałżeńskich

  Katarzyna Zielińska na naukach przedmałżeńskich

  Już w najbliższą środę o godz. 21.10 Polsat wyemituje kolejny odcinek programu „Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show”. Po raz drugi w roli gościa specjalnego wystąpi aktorka Katarzyna Zielińska, której w pandemii najbardziej brakowało żywej publiczności. Dlatego Paranienormalni oddali jej najlepszą kabaretową widownię.
 • Gwiazdy, które nie ukrywają siwych włosów

  Gwiazdy, które nie ukrywają siwych włosów

  Choć wciąż wiele kobiet nie wyobraża sobie funkcjonowania w show-biznesie bez regularnych wizyt u kosmetyczki, fryzjera, manikiurzystki i lekarza medycyny estetycznej, coraz silniejszy jest trend powrotu do naturalnego wyglądu. Jednym z jego elementów są siwe włosy – do niedawna skrzętnie farbowane i zakrywane, dziś stają się cechą charakterystyczną niektórych gwiazd. Zobaczcie, które panie nie wstydzą się białych kosmyków!
 • Katarzyna Zielińska spełnia swoje marzenia

  Katarzyna Zielińska spełnia swoje marzenia

  Już dziś o godz. 21.10 Polsat wyemituje kolejny odcinek „Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show”. Tym razem w roli gościa specjalnego wystąpi aktorka Katarzyna Zielińska.
 • Katarzyna Zielińska pochwaliła się formą

  Katarzyna Zielińska pochwaliła się formą

  Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej instagramowy profil obserwuje aż 430 tys. użytkowników.
 • Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut–Jeżyna: Co je łączy?

  Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut–Jeżyna: Co je łączy?

  Jedna jest aktorką, druga prezenterką. Ale obie mają tę samą pasję - śpiewanie. I to właśnie dzięki temu hobby Katarzyna Zielińska poznała wiele lat temu Paulinę Sykut–Jeżynę. Do pierwszego ich spotkania doszło zanim jeszcze zostały sławne.
 • Zielińska i Sykut-Jeżyna poznały się 16 lat temu

  Zielińska i Sykut-Jeżyna poznały się 16 lat temu

  Jedna jest aktorką, druga prezenterką. Ale obie mają tę samą pasję - śpiewanie. I to właśnie dzięki temu hobby Katarzyna Zielińska poznała wiele lat temu Paulinę Sykut-Jeżynę. Do pierwszego ich spotkania doszło zanim jeszcze zostały sławne.
 • Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski do niedawna pracowali razem na planie programu "To był rok". Teraz spotkali się na czacie na żywo i opowiedzieli, jak wyglądało nagrywanie ostatnich odcinków programu, które realizowano już w trakcie trwania pandemii.
 • Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.

Zdjęcia - Katarzyna Zielińska (160)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli
 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli
 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli
 • film.interia.pl
  Katarzyna Zielińska przytyje do nowej roli
 • muzyka.interia.pl
  "Superstarcie": Katarzyna Wilk poza programem

Filmy - Katarzyna Zielińska (45)