Katarzyna Zawadzka

Artykuły - Katarzyna Zawadzka (11)

 • Katarzyna Zawadzka o filmie "Bad Boy": Czegoś takiego wcześniej nie grałam!

  Katarzyna Zawadzka o filmie "Bad Boy": Czegoś takiego wcześniej nie grałam!

  Wchodzący do kin 21 lutego "Bad Boy" Patryka Vegi to nie tylko film o patologii w polskiej piłce nożnej. Motorem napędowym akcji jest również trójkąt miłosny, w który wplątani są dwaj bracia Piotr i Paweł oraz adwokatka Ola. Dla grającej ją Katarzyny Zawadzkiej było to wyjątkowe doświadczenie.
 • Katarzyna Zawadzka w sukni z dekoltem do pępka

  Katarzyna Zawadzka w sukni z dekoltem do pępka

  Premiera najnowszego filmu Patryka Vegi pt. „Bad Boy” przyciągnęła do kina tłumy gwiazd i celebrytów. Wśród nich była również Katarzyna Zawadzka – nowy „narybek” kontrowersyjnego reżysera.
 • Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski rozstali się

  Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski rozstali się

  Wojtek Mazolewski jest bardzo kochliwym mężczyzną. Właśnie ogłosił, że zakończył się jego związek z aktorką Katarzyną Zawadzką.
 • Katarzyna Zawadzka zaliczyła wpadkę na wernisażu

  Katarzyna Zawadzka zaliczyła wpadkę na wernisażu

  W Warszawie odbył się ostatnio wernisaż wystawy fotograficznej „Less is more”. Zdjęcia autorstwa Patrycji Toczyńskiej przedstawiają znane kobiety, które zdecydowały się pozować bez makijażu i retuszu.
 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka, Julia Rosnowska i Katarzyna Zawadzka - silne kobiety

  "Drogi wolności": Paulina Gałązka, Julia Rosnowska i Katarzyna Zawadzka - silne kobiety

  - Historia Polski jest tłem dla pokazania losów kobiet na początku lat 20. ubiegłego wieku - mówią zgodnie serialowe siostry Biernackie. Lala (Julia Rosnowska), Marynia (Paulina Gałązka) oraz Alina (Katarzyna Zawadzka), mimo różnic w spojrzeniu na świat, zawsze mogą na siebie liczyć. Aktorki opowiadają o swoich postaciach i ich walce o równość i miłości.
 • Katarzyna Zawadzka: Kolejny zryw fali feminizmu

  Katarzyna Zawadzka: Kolejny zryw fali feminizmu

  Mamy do czynienia z nową falą feminizmu - uważa Katarzyna Zawadzka. Aktorka podkreśla też, że serial "Drogi wolności" Telewizji Polskiej doskonale wpisuje się w obecną walkę o prawa kobiet. Jego bohaterkami są bowiem dziewczyny, które nie chciały podążać drogą wyznaczoną im przez tradycję i walczyły o swoje marzenia.
 • Katarzyna Zawadzka: Tu i teraz

  Katarzyna Zawadzka: Tu i teraz

  W obsadzie "Listów do M. 3" znalazła się wschodząca gwiazda aktorstwa, Katarzyna Zawadzka. Jej bohaterka Zuza stanie u progu wielkiej miłości. Prywatnie aktorka woli nie rozpamiętywać niezwykłych zdarzeń, których doświadczała w życiu, bo woli żyć tu i teraz.

Zdjęcia - Katarzyna Zawadzka (11)

Filmy - Katarzyna Zawadzka (1)