Katarzyna Warnke

Artykuły - Katarzyna Warnke (41)

 • Katarzyna Warnke ogłosiła plebiscyt na najlepszą scenę erotyczną polskiego kina

  Katarzyna Warnke ogłosiła plebiscyt na najlepszą scenę erotyczną polskiego kina

  Plebiscyt ma formę zabawy, która skierowana jest do fanów aktorki. Przy okazji ogłaszania go, Warnke zdradziła, jaka jest jej ulubiona scena erotyczna w polskiej kinematografii. Chodzi o film z Bogusławem Lindą.
 • Katarzyna Warnke zadrwiła z artykułu, w którym skrytykowano jej wygląd

  Katarzyna Warnke zadrwiła z artykułu, w którym skrytykowano jej wygląd

  W najnowszym wydaniu magazynu "Viva!" znalazł się artykuł, w którym niezbyt pochlebnie opisano to, jak na jednej z imprez prezentowała się Katarzyna Warnke. Aktorka odpowiedziała na tę krytykę w poście na Instagramie. "Kto bardziej strachliwy, niech mnie unika" - zażartowała gwiazda.
 • Jakim tatą jest Piotr Stramowski?

  Jakim tatą jest Piotr Stramowski?

  Piotr Stramowski i jego żona - Katarzyna Warnke we wrześniu 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami.
 • Katarzyna Warnke odsłania ciało

  Katarzyna Warnke odsłania ciało

  Katarzyna Warnke we wrześniu tego roku po raz pierwszy została mamą. 42-letnia aktorka wybrała się na wakacje, by podładować akumulatory.
 • Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami

  Katarzyna Warnke urodziła. Aktorka potwierdziła medialne doniesienia, publikując na Instagramie wymowny wpis. Pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem, dziękując fotografowi za to, że "zatrzymał w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył". Jakiej płci jest pierwsze dziecko Warnke i Piotra Stramowskiego?
 • Joanna Krupa krytykuje Katarzynę Warnke: Nie pasowało mi to

  Joanna Krupa krytykuje Katarzynę Warnke: Nie pasowało mi to

  Temat ciąży Katarzyny Warnke oraz sposobu, w jaki aktorka przekazała światu radosną nowinę, nie cichnie. Ostatnio skomentowała go nawet Joanna Krupa. Jak się okazuje, modelka nie była zachwycona całą sytuacją.
 • Katarzyna Warnke: Łysa i w ciąży

  Katarzyna Warnke: Łysa i w ciąży

  O Katarzynie Warnke nie przestaje być głośno. Aktorka dopiero co wywołała sporą sensację, pokazując na wybiegu ciążowy brzuch. Teraz z kolei zdradziła, dlaczego rok temu ogoliła głowę. Jak się okazuje, zrobiła to dla roli, której ostatecznie nie zagrała. "Jestem całym sercem z tym projektem" - napisała na Instagramie.
 • Katarzyna Warnke w ciąży? "To bzdura"

  Katarzyna Warnke w ciąży? "To bzdura"

  W poniedziałek, 29 kwietnia, w mediach pojawiła się informacja o tym, że niebawem rodzina Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego się powiększy. Aktorka miała potwierdzić radosną nowinę dla jednego z magazynów. Zaraz po pojawieniu się tej wiadomości w sieci zaczęły spływać gratulacje dla przyszłych rodziców, a sama zainteresowana postanowiła wymownie skomentować całą sytuację.
 • Katarzyna Warnke w ciąży? Jako Lupus And The Girl zaśpiewała "Chcę ci powiedzieć coś" grupy Maanam

  Katarzyna Warnke w ciąży? Jako Lupus And The Girl zaśpiewała "Chcę ci powiedzieć coś" grupy Maanam

  Zamiast potwierdzenia plotek o ciąży, aktorka Katarzyna Warnke wypuściła swoje muzyczne "dziecko" - pod szyldem Lupus And The Girl zaprezentowała własną wersję przeboju grupy Maanam, "Chcę ci powiedzieć coś".
 • Katarzyna Warnke jest w ciąży! Piotr Stramowski zostanie tatą!

  Katarzyna Warnke jest w ciąży! Piotr Stramowski zostanie tatą!

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niebawem zostaną rodzicami! Aktorka zdradziła w jednym z wywiadów, że jest w ciąży. Aktorka z powodu ciąży zrezygnowała też z roli w filmie Patryka Vegi.

Zdjęcia - Katarzyna Warnke (6)

 • film.interia.pl
  Najgorętsze pary show-biznesu
 • film.interia.pl
  "Botoks": Patryk Vega znów szokuje
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Gwiazdy na premierze
 • film.interia.pl
  Gdynia 2016: Najlepsze kreacje
 • film.interia.pl
  Piotr Stramowski: Nadchodzi jego czas
 • film.interia.pl
  Celebryci na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Filmy - Katarzyna Warnke (13)

 • Jakim tatą jest Piotr Stramowski?

  Warszawa. Na premierze nowej kolekcji biżuterii Mokobelle (23.01) pojawiła się młoda mama Katarzyna Warnke. Jakim tatą dla ich córeczki jest Piotr Stramowski? - Wspaniałym. Myślę, że to jest właściwe - powiedziała. - Przyszły w końcu czasy, że można dzielić bycie rodzicem z mężczyzną. To już nie wstyd - dodała.
 • Kelner pomylił ją z mężczyzną

  Katarzyna Warnke odniosła się do zdjęcia, pod którym jej partner Piotr Stramowski napisał dla żartu, że ma nowego chłopaka. Aktorka przyznała jednak, że na początku po ścięciu włosów nie mogła sobie poradzić ze swoim nowym wizerunkiem. Podczas jednego z wyjść do restauracji kelner uznał ją nawet za mężczyznę. Odkrywanie siebie po zmianie fryzury było dla Kasi męczące, ale powoli przyzwyczaja się do nowego wyglądu.
 • Katarzyna Warnke: Dziecko zmienia postrzeganie świata

  Katarzyna Warnke powoli przygotowuje się do powiększenia rodziny. Nie obawia się, że macierzyństwo zahamuje rozwój jej kariery filmowej, który w ostatnich latach nabrał wyraźnego rozpędu.
 • Katarzyna Warnke nago

  Katarzyna Warnke wystąpiła nago w finale pokazu mody Macieja Zienia. - Maciek powiedział, że wie, że to jest odważny gest, ale bardzo mnie o to prosi - zdradziła aktorka. Jakie przesłanie miał ten występ? ("Dzień Dobry TVN / x-news)