Katarzyna w

Artykuły - Katarzyna w (9)

 • Zarzuty za pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Zarzuty za pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Białostocka prokuratura postawiła dwóm mężczyznom zarzuty utrudniania rok temu śledztwa w sprawie Katarzyny W., skazanej na 25 lat więzienia za zabójstwo w Sosnowcu swojej półrocznej córki Magdy. Mieli pomagać jej ukrywać się w domu we wsi k. Białegostoku.
 • Proces Katarzyny W. ruszy od nowa?

  Proces Katarzyny W. ruszy od nowa?

  Sądowa batalia Katarzyny W. może rozpocząć się na nowo. Wszystko zależy od decyzji sądu apelacyjnego, który - jeśli uzna argumenty mecenasa oskarżonej- skieruje sprawę do ponownego rozpatrzenia - donosi w swoim poniedziałkowym wydaniu dziennik "Fakt".
 • Śmierć małej Magdy: Tajemniczy świadek na procesie

  Śmierć małej Magdy: Tajemniczy świadek na procesie

  Przed Sądem Okręgowym w Katowicach rozpoczęła się kolejna rozprawa przeciwko Katarzynie W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Zostali na nią wezwani kolejni świadkowie.
 • Biegli podtrzymują opinię na temat przyczyn śmierci Magdy

  Biegli podtrzymują opinię na temat przyczyn śmierci Magdy

  Półroczna Magda zmarła na skutek gwałtownego uduszenia - zeznali w środę biegli z zakresu medycyny sądowej, którzy wydawali opinie nt. przyczyn zgonu dziecka. Zeznając w procesie oskarżonej o zabójstwo matki Magdy, Katarzyny W., podtrzymali swoje wnioski.
 • Biegli będą w środę zeznawać w procesie Katarzyny W.

  Biegli będą w środę zeznawać w procesie Katarzyny W.

  Przed Sądem Okręgowym w Katowicach rozpoczęła się w środę kolejna rozprawa w procesie Katarzyny W. oskarżonej o zabicie swej półrocznej córki Magdy. Sąd będzie tego dnia przesłuchiwał biegłych lekarzy, którzy wydawali opinie na temat przyczyn śmierci dziecka.
 • Teściowa Katarzyny W.: Sądziłam, że oddała komuś dziecko

  Teściowa Katarzyny W.: Sądziłam, że oddała komuś dziecko

  To rodzice Bartłomieja W. zaproponowali synowi i Katarzynie W. poddanie się badaniu wariografem - wynika z wypowiedzi Beaty C, teściowej oskarżonej, która zeznawała dziś przed sądem w Katowicach. Kobieta przyznała przed sądem, że miała wątpliwości, czy Magda jest dzieckiem jej syna. - Pojawiły się takie wątpliwości - relacjonowała.
 • Kolejna rozprawa w procesie Katarzyny W.

  Kolejna rozprawa w procesie Katarzyny W.

  Przed katowickim sądem okręgowym rozpoczęła się w środę kolejna, siódma rozprawa w procesie Katarzyny W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Sąd ma przesłuchać w charakterze świadków m.in. rodziców Bartłomieja - ojca Magdy.
 • Kolejna rozprawa w procesie Katarzyny W.

  Kolejna rozprawa w procesie Katarzyny W.

  Po rzekomym uprowadzeniu córki Katarzyna W. była bardzo spokojna, to bardziej ona pocieszała innych członków rodziny niż oni ją - zeznali we wtorek świadkowie przed katowickim sądem. To szósta rozprawa w procesie Katarzyny W., oskarżonej o zabójstwo półrocznej Magdy.
 • Świadkowie: Katarzyna W. sprawiała wrażenie nieprzytomnej

  Świadkowie: Katarzyna W. sprawiała wrażenie nieprzytomnej

  Katarzyna W. tuż po rzekomym porwaniu córki Magdy sprawiała wrażenie nieprzytomnej: leżała na ziemi, nie dając znaku życia, po chwili sama ocknęła się - zeznali przed katowickim sądem świadkowie, którzy ją wówczas znaleźli.